L´oréal Paris make-up Infaillible 24H-Matte

L´Oréal Paris predstavuje novú generáciu dlhotrvajúcich zmatňujúcich make-upov, ktoré majú vysokú kryciu schopnosť a ľahko sa aplikujú. Pre perfektnú a dlhotrvajúcu krásu všetkých žien vyvinula značka L´Oréal Paris make-up Infaillible, ktorý teraz vo svojej inovovanej podobe zaistí nielen dokonalé krytie, ale zároveň perfektný a matný vzhľad počas celého dňa. Prvý make-up, ktorý kombinuje extrémnu výdrž s absolútnou prirodzenosťou.

 

Infaillible 24H-Matte je nekompromisný make-up, ktorý nielen že perfektne kryje nedokonalosti, ale zároveň pleť zmatní na celý deň. Každá žena si želá make-up, ktorý vydrží celý deň a pritom vyzerá stále prirodzene bez pocitu masky.

 

Zloženie make-upu bolo vyvinuté tak, aby zaisťovalo dokonalé zjednotenie, krytie i zmatnenie pleti pomocou minerálnych častíc, ktoré na seba viažu maz a vodu. Dômyselný make-up Infaillible 24H-Matte je možné používať mnohými spôsobmi a vďaka tekutej konzistencii umožňuje ľahkú aplikáciu pomocou prstov i štetca. Môžete ho aplikovať na celú tvár pre zjednotenie a zmatnenie pleti alebo lokálne pre zakrytie ojedinelých nedokonalostí a škvrniek. Dolaďte svoj look tak, ako práve potrebujete! Pleť je vďaka vyváženému zloženiu hydratovaná i matná zároveň.

loreal-paris-make-up

Zdroj: Shutterstock®

Špeciálna technológia zaručuje dokonale matný efekt počas 24 hodín, bez pocitu upchatých pórov, nech už vás v priebehu dňa stretne čokoľvek. Jedinečná textúra make-upu Infaillible 24H-Matte umožňuje ľahkú a pohodlnú aplikáciu. Pre dokonale matnú pleť je dôležité použiť podkladovú bázu, ktorá udrží váš make-up na mieste po celý deň.

 

1. Podkladová báza

Aplikujte malé množstvo bázy na vyčistenú pleť. Pomocou prstov ju rozotrite od stredu tváre k lícnym kostiam do stratena. I takéto malé množstvo podkladovej bázy výrazne posilní  výdrž make-upu.

 

2. Zjednotenie pleti pomocou makeupu  24H-Matte

Aplikujte matujúci finish krúživými pohybmi od stredu tváre…pre perfektne zjednotenú matnú pleť.

Nekompromisný make-up Infaillible 24-Matte udrží vašu pleť matnú po celý deň pomocou regulácie tvorby kožného mazu.

3 komentárov
Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

16.08.2015 22:57

Tento mejkap od L´oreal Paris: Infaillible je najlepší mejkap, aký som kedy vyskúšala. Jeho konzistencia je výborná, dobre sa rozotiera. Keďže mám trocha problematickú pleť, tak nedokonalosti na mojej pleti perfektne zakryje bez pocitu masky. Zjednotí, hydratuje a zmatní moju pleť. Za najväčšiu výhodu pokladám to, že nemusím po jeho nanesení už použiť púder. Výdrž mejkapu hodnotím tiež výborne, a to ani nepoužívam podkladovú bázu. Vrelo odporúčam tento zmatňujúci mejkap každému.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 11:03

super, samé chvály :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.09.2015 18:17

tiež som ho skúšala a je dosť dobrý

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE