L´Oréal Paris Skin Perfection rada

Určite ste si už aspoň raz stihli v televízii pozrieť reklamu na novinky od L´oréal Paris, konkrétne na radu Skin Perfection, ktorá je určená predovšetkým pre pleť vo vekovej kategórii 20-30 rokov, kedy sa na pleti začínajú objavovať prvé známky starnutia. Táto inovovaná ružová rada ponúka komplexnú starostlivosť pre pocit dokonalosti.

 

Viditeľne zlepšuje kvalitu pleti, redukuje póry a vyrovnáva tón pleti. Už po prvom týždni používania sú póry stiahnuté a nedokonalosti menej viditeľné a po mesiaci je pleť zjednotenejšia.

skin-perfection

Zdroj: Shutterstock®

Nová rada pozostáva zo 4 produktov: denný hydratujúci korektívny krém, sérum, BB krém 5 v 1, očný krém proti kruhom pod očami. Striktne kontroluje začervenanie, obnovuje povrch epidermis a po póroch nie je ani stopy. Vďaka rade Skin Perfection bude pleť okamžite zjemnená a hladká na dotyk. Korektívna látka LR 2412 preniká do všetkých vrstiev pokožky, optimalizuje štruktúru pleti, a tým viditeľne zlepšuje jej celkovú kvalitu. Je výsledkom 10 ročnej expertízy v laboratóriách L´Oréal

 

Čoskoro sa aj u nás na webe objaví recenzia, tak nás pozorne sledujte, aby ste si ju mohli prečítať medzi prvými!

 

FOTO GALÉRIA:

3 komentárov
Veronika Jakubičková

Veronika Jakubičková

20.01.2015 17:45

tak táto rada výrobkov by sa mi teraz hodila, ale určite vyskúšam denný krém a očný krém

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

23.01.2015 05:53

tato řada výrobků by mě určitě vylepšila, aspoň si myslím

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

06.02.2015 15:57

áno videla som aj ma celkom zaujala reklama.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE