L´oréal Paris SUNKISS JELLY

Ja osobne si vlasy nefarbím, ani si ich nijako nezosvetľujem, proste ich nechávam úplne prirodzené, avšak toto nie sú také klasické farby. Sú to v podstate zosvetľovače, a keď sa priznám, po prečítaní všetkých info by som možno aj bola ochotná nejaký skúsiť :))

 

Laboratória L´Oréal Paris vyvinuli nový zosvetľujúci gél SunKiss Jelly, ktorý obsahuje iba veľmi malú koncentráciu peroxidu. Vďaka svojej konzistencii nesteká z vlasov, jeho použitie je teda veľmi jednoduché, naviac ho nie je nutné po aplikácii zmývať. Oproti bežným zosvetľovačom umožňuje SunKiss Jelly jemné a postupné zosvetlenie Vašich vlasov. Jeho účinnosť je nutné aktivovať teplom, po aplikácii teda vysušte vlasy fénom alebo ich nechajte uschnúť na slnku. 

sunkiss-jelly

Zdroj: Shutterstock®

SunKiss Jelly neobsahuje amoniak a je teda k vlasom veľmi šetrný – tie sú zosvetlené iba na svojom povrchu. Okrem toho je gél obohatený o ošetrujúce látky a olej z kamélie. Spolu s vyššou teplotou dochádza k uvoľňovaniu melanínu, čo vedie k ešte intenzívnejšiemu zosvetľujúcemu efektu.

sunkiss-jelly

Zdroj: Shutterstock®

Divoký look

Aplikujte gél na rozpustené vlasy za použitia prstov a dlaní.  Prejdite prstami niekoľkokrát celé vlasy, zvláštnu pozornosť venujte prameňom vlasov okolo tváre. Tieto svetlejšie pramene Vám dodajú divoký a prírodný bohémský look. 

loreal-paris

Zdroj: Shutterstock®

Kalifornský look - „mohawk“ aplikácia

Najprv si vlasy vyčešte do vysokého copu a aplikujte gél pomocou oboch rúk, následne ho rozotrite – smerom od tváre a na temeno hlavy. Snažte sa, aby sa farba dostala až ku korienkom. Následne gél aplikujte ešte do copu, zvláštnu pozornosť potom venujte končekom vlasov. Môžete tiež postupovať tak, že nafarbíte iba polovicu copu, a la „Mohawk“, čím dosiahnete svetlých vlasov okolo tváre. 

sunkiss

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

04.05.2015 17:47

zaujímavá vecička, možno po nej siahnem toto leto :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 11:03

wau wau wau :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE