Štíhly pás? S týmito cvikmi žiaden problém!

„Keď má dievča driek, tak do dvoch dlaní ...“ Túto pesničku poznáme asi všetky.

 

Diktát krásy je v dnešnej dobe neúprosný. Miery 90-60-90 sú skôr výmyslom módneho priemyslu, než bežnou doménou normálnych žien. Už od dávna sa ženy snažili pás zoštíhľovať, čí už nezdravými korzetmi, za ktoré často zaplatili privysokú daň tým, že prakticky nonstop chodili pridusené, alebo inými vychytávkami vtedajšej doby.

 

My dnes korzety nepotrebujeme. Všetko sa dá docieliť zdravou stravou a správnymi cvikmi. Stačí trošku premôcť sama seba a popracovať na svojom zdraví. Brušný tuk je totiž pre ženy jeden z najnebezpečnejších vôbec. Správne cviky na túto partiu tela si ukážeme v dnešnej fitnes rubrike. 

 

Odporúčame prečítať:Ako rozhýbať spomalené trávenie? 

Veľmi vhodný cvik, ktorý okrem pevného drieku pomáha aj bolestiam chrbta a správnemu držaniu tela sa nazýva statický klik - plank. Ležíte opreté o predlaktia, paže zvierajú so zemou pravý uhol. Nohy sú natiahnuté, dotýkajú sa zeme špičkami chodidiel. S trupom sú v jednej priamke. Snažte sa takto vydržať čo najdlhšie. Vyzerá to jednoducho, garantujem však, že sa slušne zapotíte. 

Čo sa stravy týka, je veľmi vhodné piť detoxikačné čaje a vynechať jedlá, ktoré nadúvajú. Ak máte odvahu, vynechajte na pár dní , týždňov mäso. Podľa lekárov má každý človek v tele až 2 kg natráveného mäsa, ktoré iba brzdí a tlmí metabolizmus. Rovnaké je to s bielou múkou a lepkom. Preto aj týmto spôsobom docielite ploché bruško a pás.

 

A tu je sľúbená zostava cvikov na krásny štíhly pás. Dajte si denne desať minút a už v lete sa môžete pýšiť výsledkami v plavkách! Je vcelku jednoduchý a zvládnu ho určite aj začiatočníčky. smiley 

 

Preto smelo do tvarovania svojho tela! Predcvičuje ho trénerka Rebecca Louise, ktorá trénuje kočky s Victoria´s Secret. A tie veru majú driek do dvoch dlaní! Takže ..hmm..tá pesnička má čosi do seba..

 

Odporúčame prečítať: Privolajte domov jar s Crespi vôňami

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

14.04.2015 14:27

Náročné a článok je super dobrá rada nad zlato

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

14.04.2015 19:34

no už sa len donútiť toto cvičiť ...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE