Lacoste Eau De Lacoste Pour Femme

Pre vyvolanie pocitu čistej bavlny vôňa využíva buket bielych kvetín, ktoré oživujú svieži a príjemný dotyk látky, pričom posilňujú zmysel čistoty, ktorú symbolizuje. Navodzujúc náladu jemnej zmyselnosti, tóny krémového balzamu dodávajú vôni zvučný základ.

 

Eau De Lacoste Pour Femme je vôňa postavená na klasickej štruktúre, rozvíja sa hladko od vrchných tónov k základu, avšak k tradičným zložkám sa ukladajú moderné, ktoré prispievajú k omnoho ľahšiemu profilu vône.

 

Eau De Lacoste Pour Femme šumí iskrivou sviežosťou šťavnatých vrchných tónov - ananásu, mandarínky a bergamotu z vidieckeho talianskeho regiónu Kalábria. Pre vyjadrenie čistoty, ktorá je srdcom značky LACOSTE, je srdce zostavené z elegantných bielych kvetín pomarančovníka a jazmínu Sambac popretkávanými s takmer hmatateľnými tónmi kvetu ananásu pre vytvorenie delikátne čistej, prirodzenej ženskosti. Príťažlivá krémová zmyselnosť pretrvávajúca v základe pramení v spojení santalu a vanilky zahalených v tónoch vetiveru a balzamu z Peru.

 


Zloženie vône Lacoste Eau De Lacoste Pour Femme

Hlava: ananás, mandarínka, bergamot
Srdce: kvety pomarančovníka, jazmín Sambac, kvety ananásu
Základ: santal, vanilka, vetiver, balzam

Pre vyvolanie pocitu čistej bavlny vôňa využíva buket bielych kvetín, ktoré oživujú svieži a príjemný dotyk látky, pričom posilňujú zmysel čistoty, ktorú symbolizuje. Navodzujúc náladu jemnej zmyselnosti, tóny krémového balzamu dodávajú vôni zvučný základ

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 10:35

za vyskúšanie rozhodne stojí :)

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

21.08.2015 13:28

mala som túto vôňu a musím povedať že bola úžasná a každý jej vôňu vychvaľoval

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

15.02.2018 12:53

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE