Max Factor Excess trblietavé očné tiene

Predstavujeme NOVÉ, super roztierateľné očné tiene s gélovým zložením. 

 

Takmer 100 rokov potom, ako pán Max Factorzačal predávať svoje očné tiene v roku 1916, značka pokračuje v inováciách a uvádza gélové očné tiene Excess Shimmer Eye Shadows. Dostupné v 6 odtieňoch, super roztierateľné, trblietavé očné tiene sú ako stvorené pre ženy, ktoré chcú dosiahnuť trendový, kovovo-lesklý vzhľad očí, ale nedarí sa im to s použitím tradičných kompaktných očných tieňov, ktoré sa ťažko vrstvia.

 

Nové očné tiene Excess Shimmer Eye Shadows sa aplikujú a vrstvia s ľahkosťou vďaka inteligentnému 3D gélovému zloženiu so silikónom, ktoré udržuje žiarivé farebné pigmenty na mieste až do 12 hodín. Pre intenzívnu žiarivosť a hladký farebný efekt.

Max Factor Excess trblietavé očné tiene

Zdroj: Shutterstock®

  • Super roztierateľné – zloženie s obsahom zjemňujúcich zložiek vytvára hladký pocit pri nanesení, výborne sa nanáša aj tieňuje.
  • Intenzívna farba – výrazné, metalické farebné pigmenty sú uzavreté v 3D silikónovom géle pre spojenie super lesku a výraznej farebnej intenzity.
  • Trvácnosť až do 12 hodín – inovačné gélové zloženie umožňuje silnú priľnavosť očných tieňov k pleti, čo je zárukou dlhej trvácnosti líčenia.
4 komentárov
Mária Sedláková

Mária Sedláková

15.03.2015 10:16

krásne odtiene , vedela by som si vybrať aj pre seba

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:52

žeby sa inšpirovali konkurenciou ?

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.07.2015 12:54

veľmi pekné farby, všetky by som brala :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 19:32

verím, že skutočne vydržia 12 hodín :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE