Max Factor Glossfinity

Glossfinity je dostupný v nádhernej palete odtieňov: nájdete tu chladivé a krémové odtiene ako Snow White, trendový zemitý odtieň Dessert Sand, energický živý odtieň Disco Pink.

Max Factor predstavuje Glossfinity – kolekciu žiarivých trvácnych lakov na nechty, s ktorou môžete zvýrazniť svoj pôvab každý týždeň po novom.

22 intenzívnych farieb s vysokým leskom a trvácnosťou až do 7 dní je nespochybniteľným dôkazom štýlovosti aj praktickosti nových lakov.

Na základe svojich bohatých skúseností s farbami zostavila kreatívna riaditeľka pre Max Factor Pat McGrath farebnú škálu, ktorá ženy osloví. Ako sama tvrdí: „Pokiaľ sa jedná o mňa, vždy som túžila po dokonalom červenom odtieni. Je výrazný a zmyselný, stelesňuje klasický ženský pôvab. Ikonický červený odtieň sme priviedli do dokonalosti a zabalili do kolekcie Glossfinity pod názvom Red Passion. Pôvab je individuálna záležitosť a často závisí aj od nálady ženy. Moje druhé ja túži po hlbšom, trochu mystickom a intenzívnom odtieni, akým je Lilac Lace.”

Krásne dlhé nechty v žiarivých farbách sú teraz finálnym doplnkom každého vzhľadu. Profesionálny vzhľad nechtov dosiahnete ľahko s patentovaným zložením Glossfinity, ktoré sa vyznačuje vysokým leskom a výbornými vlastnosťami: odolné zloženie zlepšuje priľnavosť farby a predchádza jej odlupovaniu, zatiaľ čo redšia konzistencia laku uľahčuje rovnomerné nanesenie.

Max Factor Glossfinity

Glossfinity je dostupný v nádhernej palete odtieňov: nájdete tu chladivé a krémové odtiene ako Snow White, trendový zemitý odtieň Dessert Sand, energický živý odtieň Disco Pink aj opojne ženský Noisette. Každý týždeň máte na výber, či svoje nechty odejete do menej nápadných a sofistikovaných, alebo výrazných až divokých farieb.

2 komentárov
Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

25.01.2014 16:05

Sestra si akurát kúpila od Max Factoru lak a je skvelý

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 19:41

ten modrý lak by som si vybrala hned. :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE