Nina Ricci Les Délices de Nina

Les Délices de Nina od značky Nina Ricci je novou limitovanou edíciou a úspešným pokračovaním ságy Nina, ktorá začala už v roku 2006 a jej úspech pokračuje aj po rokoch. Vôňa, ktorú proste musíte mať, vás prenesie do rozkošného sladkého a detsky pripomínajúceho sveta sladkostí. 

 

Táto vôňa je určená hlavne pre mladé slečny túžiace po nových sladkých tónoch, ktoré celkom obalia jej dušu. Les Delices de Nina je inšpirovaná rozprávkou Alenka v ríši divov či perníková chalúpka, a to s ľahkým nádychom začarovaného bludiska. Túto vôňu je možné si predstaviť ako sladký raj, ktorý pohltí aj váš mobilný telefón prostredníctvom aplikácie, na ktorej sa stanete celkom závislé. Ľahunko ofarbená zmes sladkostí vo vás bude evokovať pocit úplnej nekonečnosti.


Flakón v tvare jablka zostava verný tradíciám, ale s neodolateľným ružovým odtieňom s polevou zlatého karamelu. Tento jemný flakón pôsobí na všetky zmysly. Zaľúbenie, zásah: Potešenie!
Táto nová vôňa bola vytvorená Máriou Salamagne a Olivierom Crespo, ktorý stoja za celou ságou Nina. Na vytvorenie Les Délices de Nina pracovali ruka v ruke a prišli s úplne inovatívnym nápadom na zakomponovanie akordu jahodových sladkostí. 

 

Vrchné tóny kombinujú ostrú a intenzívnu sviežosť citrónu a mandarínky, festival farieb a citrusových tónov. Tým je ešte dodaná iskra v podobe stopy malín. Srdce vône odhaľuje lahodné a exkluzívne tóny jahodových sladkostí, doplnených jahodami Mara de Bois a bielym karamelom. To všetko dopĺňa jemná a žiarivá vôňa gardénie. Základné tóny majú nádych praliniek a pohladenie bieleho pižma a evokujú tak neodolateľné potešenie a pôžitok.

Nina Ricci Les Délices de Nina

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

19.04.2015 16:27

krásny flakónik ale podľa zloženia to asi nie je vôňa pre mňa , nemám veľmi rada sladké vône

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

02.07.2015 23:06

priam na zjedenie :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 10:50

zaujímavé spojenie jahôd aspoň ako vzorku by som vyskúšala.

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.02.2018 22:06

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE