Nová pánka vôňa Montblanc Legend Spirit

Je celkom prirodzené, že Montblanc Legend pokračuje v svojej inšpirácii novou, ešte mužnejšou vôňou s rovnakou dávkou elánu a príťažlivej úprimnosti. Dnes značka Montblanc znovuobjavuje osobnosť muža zachytenú v okamihu totálnej slobody a pokoja prostredníctvom novej vône...

 

Montblanc Legend Spirit. Vôňa odhaľuje viac bežný a nestrážený aspekt muža Montblanc Legend, pričom vyjadruje jeho prispôsobivý dojem a nepopierateľne elegantné prvky jeho charakteru. Pokojný muž, s večne blúdiacou mysľou, túžiaci po objavovaní nových horizontov a neprebádaných vízií. 

 

Vôňa

Inšpirovaná všetkými formami a odtieňmi bielej, od snehu po mramor, dvojica parfumérov Nathalie Lorson a Olivier Cresp uspela pri vytvorení sviežej, mužnej, intenzívnej vône, nemenej pôsobivej ako pohľad na dych vyrážajúcu scenériu. 

 

 

Odporúčame prečítať: EMBLEM INTENSE od Montblanc

Nová pánka vôňa Montblanc Legend Spirit

Zdroj: Shutterstock®

Inovačnú pyramídu tónov sviežej, drevitej a aromatickej vône tvoria výnimočné zložky. Iskrivé tóny ružového korenia, trpkého grapefruitu a transparentného bergamotu sa uvoľňujú od prvého okamihu. Aromatické srdce vyznieva divokým dojmom kombináciou intenzívnej levandule, hypnotizujúceho kardamómu a povzbudivého akvatického akordu. Biele dreviny – santal, céder a kašmír – zmyselne doplnené machom, ktorý je unikátnym podpisom vône Montblanc Legend, vytvárajú autentický príjemný základ zjemnený kokteilom z bieleho pižma. Vôňa zahreje pokožku, pulzuje pri kontakte s ovzduším a upútava silou nezameniteľnej kompozície. 

 

Hoci spojenie čiernej a bielej, ako aj tvar flakónu novej vône zostáva rovnaký ako v prípade vône Montblanc Legend, novinka vyniká radikálne modernou estetikou žiarivého bieleho laku a kalenej ocele. Flakón je nádherným dizajnovým kúskom, ktorý pristane k ďalšiemu umeleckému výtvoru Montblanc, peru White Meisterstück Solitaire, štýlovému a funkčnému doplnku moderného muža. Podpis Montblanc sa odhaľuje vo vrchnej časti flakónu, ako aj na uzávere. Tri kovové prstene, symbol písacích pomôcok Montblanc, sú umiestnené v spodnej časti balenia, kým emblém Montblanc sa vyníma na žiarivom bielom pozadí. 

 

 

Odporúčame prečítať: Montblanc Legend Pour Femme

Nová pánka vôňa Montblanc Legend Spirit

Zdroj: Shutterstock®

Línia obsahuje:

  • Toaletná voda 30 ml
  • Toaletná voda 50 ml
  • Toaletná voda 100 ml
  • Balzam po holení 150 ml
  • Tuhý dezodorant 75g

 

smiley Novinku nájdete vo všetkých FAnn parfumériách. smiley

 

 

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.02.2016 19:16

pre muza ako stvorene

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

26.02.2016 17:41

zloženie vyzerá dobre

Vaše meno:

Anna Kralovičová

Anna Kralovičová

27.02.2016 14:45

Manžel túto vôňu skúšal v parfumérii a veľmi sa mu páčila.

Vaše meno:

Jana Hromníková

Jana Hromníková

28.02.2016 21:27

Vdaka za tip, podla opisu vyzera zaujimavo. Pojdeme do parfumerky ovonat ☺

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

01.03.2016 11:18

Super darček pre priateľa :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.03.2016 16:02

pánske vône sú očarujúce.

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

09.01.2018 14:44

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE