Nová vôna Zippo GLORIOU.S.

Zippo GLORIOU.S. je vôňa venovaná mužom, ktorí milujú život a voľnosť. Pri výbere doplnkov siahajú skôr po autentických prvkoch vzdialených od masových módnych trendov, vyberajú si prvky, ktorými sa naopak odlíšia a zvýraznia vlastnú osobnosť.

 

Celkový dizajn flakónu je pripomienkou vzhľadu zapaľovača Zippo. Sklenený flakón dotvárajú pestré grafické prvky z americkej zástavy. V dokonalom súlade s americkým štýlom, silueta orla obohacuje grafiku flakónu o 3D efekt a výraz. Tento dizajnový prvok dominuje v prednej časti flakónu, kým v zadnej dominujú americké hviezdy a pruhy.

 

Vonkajšie balenie spája rovnaké dizajnové prvky flakónu v rozdielnom formáte: obraz siluety orla s hviezdami a prúžkami sa vznáša nad logom GLORIOU.S. na výraznom modrom pozadí. Vôňa s výrazným a trvácnym charakterom je exkluzívnou kombináciou zložiek, ktoré vytvoril parfumér Maurizio Cerizza, člen spoločnosti Société Française des Parfumeurs a medzinárodných porôt hodnotiacich vône Roses of Nantes vo Francúzsku a Monza v Taliansku. 

 

 

Odporúčame tiež:  Ako vytvarovať postavu pomocou vhodných strihov oblečenia?

Nová vôna Zippo GLORIOU.S.

Zdroj: Shutterstock®

Vôňu otvárajú slnečné tóny bergamotu, citrónu a grapefruitu, ktoré pôsobia na muža ako vzpruha. V úvode ich sprevádza palina, hviezdicový aníz a mäta. Srdce vyjadruje rafinovanú eleganciu prostredníctvom tónov kože a tabaku osladených inovačným dotykom čokolády. Drevitý, intenzívny a hlboký základ patrí kombinácii tónov ambry, vanilky a čierneho pižma. Tieto prvky znásobujú charakter a trvácnosť vône, a súčasne jej dodávajú neodolateľnosť, mužnosť a rozhodnosť.

 

  Zippo GLORIOU.S. je dostupná v sieti parfumérií FAnn.

 

Odporúčame tiež:  Čo kuchyňa dá: Domáca pomoc suchej pleti - masky

Nová vôna Zippo GLORIOU.S.

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

30.03.2016 19:29

zaujimavy flakon, zaujimave ingrediencie, pekny darcek

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

06.04.2016 11:51

nezaujala ma táto vôňa

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

03.06.2016 08:00

Túto vôňu kupovala známa priateľovi, mňa neoslovila..

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

08.01.2018 10:21

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE