Nový Optifresh – ešte lepšia starostlivosť pre celú rodinu

S našim hektickým moderným životom je dobrá ústna hygiena dôležitejšia než kedykoľvek predtým. So správnymi produktmi starostlivosti o zuby a pravidelným čistením je ľahké to dosiahnuť.

 

Klinicky zlepšené zloženie Optifresh je špeciálne určené pre dlhodobú ochranu a svieži dych rovnako ako pre zdravé zuby a ďasná. Nový Optifresh má všetko, čo potrebujete pre čisté zuby a zdravý úsmev.

 

Zefektívnili sme ponuku radu Optifresh, aby ste si našli tú správnu zubnú pastu pre vaše potreby: Total Protection pre kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu, Crystal White pre biele zuby a jasnejší úsmev a Extreme Fresh pre svieži dych po celý deň. Každá zubná pasta obsahuje System 8 a pomáha zabraňovať tvorbe zubného kazu, povlaku, tvorbe zubného kameňa, posilniť zuby a zabraňovať v erózii zubnej skoloviny, osviežiť dych, udržať ďasná v zdravej kondícii, odstrániť škvrny a zažltnutie zubov.

 

Klinickými testami bolo preukázaná 12 hodinová ochrana pred tvorbou zubného povlaku a zubného kameňa. Pôsobí 28 dní. Všetky testovania boli pod dohľadom stomatológa. Aktívny komplex Protect obsahuje: čerstvý klinčekový olej, ktorý má silné antibakteriálne vlastnosti, fluorid, ktorý je prírodným bojovníkom proti zubnému kazu a síran zinočnatý na udržanie sviežeho dychu

Optifresh oriflame zubná hygiena

Zdroj: Shutterstock®

Vedeli ste, že... zubné pasty Optifresh sú schválené expertmi: Zubné pasty s fluoridom sú odporúčané Švédskou zubnou asociáciou. Švédska zubná asociácia je členom Svetovej dentálnej asociácie a Rady európskych zubných lekárov. 

 

Zubná pasta Optifresh System 8 Total Protection, kód 31123  

Osviežujúca zubná pasta Optifesh system 8 Extreme Fresh, kód 31132  

Bieliaca zubná pasta Optifresh System 8 Crystal White, kód 31131

každá len za 2,29 €, str. 145

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE