Oriflame - špirála Master Curl

Čakanie na krásne vytočené mihalnice sa skončilo. Prichádza špirála Master Curl so zložením Curl Protect, vďaka ktorému budú mihalnice vytočené až 14 hodín.

 Každá žena sníva o krásne vytočených mihalniciach. 

 

Prečo by sme sa mali uspokojiť s mihalnicami, ktoré „spadnú“ po niekoľkých hodinách, keď môžete mať také, ktoré fascinujú svojím vytočením a trvácnosťou?

 

Už si nemusíte predstavovať zvodne vytočené mihalnice, ktoré si udržia svoj krásny tvar dlhé hodiny.

 

Oriflame prichádza na trh s novou špirálou Master Curl s technológiou dlhotrvajúceho vytočenia. 

 

Nová Špirála Master Curl s technológiou Curl Protect zabezpečí vašim mihalniciam vytočenie a vyzdvihnutie až na 14 hodín! Špeciálne zahnutá kefka s dvojitými vláknami zachytí každú mihalnicu a vytočí ju do novej výšky, až do 43° uhla!

Oriflame - špirála Master Curl

 

 

Zloženie:
Zmes výťažku z ryžových otrúb, včelieho a karnaubského vosku udržiava mihalnice hladké, pevné a vyživené. Panthenol riasy vyživuje zvnútra a antioxidančný vitamín E dodáva hydratáciu a zanecháva mihalnice v najlepšom stave.
 

Tipy ako dosiahnete najlepšie výsledky:
Aby ste riasy perfektne oddelili, vytočili a nadvihli, použite vnútorné zahnutie kefky na nanesenie farby od korienkov až po končeky. Pre dokonalé pokrytie farbou použite vnútorné zahnutie kefky aj na spodné mihalnice. Potom kefku otočte a použite vonkajšie zahnutie kefky na ešte výraznejšie predĺženie mihalníc.
 

2 komentárov
dominika4848

dominika4848

13.09.2013 12:09

vyzera super :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

09.01.2014 21:52

vyzerá lákavo a zloženie je zaujímavé

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE