Postava ako lusk s AVON-om

Dúfam, že nie som sama, ktorá nenecháva svoje telo zlenivieť, a rovnako aj Vy sa aspoň trošku snažíte dostať po zime späť do formy.

Pomôcť nám v tom môžu nasledovné novinky od AVON-u, a to - posilňovač paží a stehien, telová emulzia s intenzívnym účinkom a aj multifunkčné športové hodinky.

Nie je tomu tak dávno, čo som podobným gélom neholdovala, no posledné mesiace som minula už asi 5 rôznych, a po minutí aktuálnych dvoch, ktoré mám rozpoužívané určite siahnem aj po tomto :)

telova-emulzia-s-intenzivnym-ucinkom

Zdroj: Shutterstock®

Posilňovacia pomôcka je skvelá na posilnenie stehien, nôh, rúk a chrbta. Avšak ako vravím, zostala som dosť zaťažená na podobné krémiky, keďže vidím, že fungujú a pokožku skutočne spevňujú, tento budem tiež v budúcnosti môj :))

multifunkcne-sportove-hodinky

Zdroj: Shutterstock®

Konkrétnejšie to je tvarujúca a spevňujúca telová emulzia s intenzívnym účinkom. S komplexom aktívnych zložiek tvaruje línie celého tela, spevňuje, vyhladzuje a tonizuje pokožku. Taktiež ju hĺbkovo vyživuje a poskytuje jej 24-hodinovú hydratáciu.

 

A pri cvičení sa Vám určite zíjdu aj športové hodinky, ktoré majú rôzne funkcie - krokomer, monitor srdcového tepu, dotykovú plochu na meranie srdcového tepu, 7-dňovú pamäť dát, kalendár, budík, stopky a funkciu odpočítavania.

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 19:33

toto by sa mi veru zišlo :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE