Roberto Cavalli Paradiso

Vôňa Roberto Cavalli Paradiso bola navrhnutá tak, aby zvýraznila radosť zo života. Povznášajúca a podnetná vôňa vyžaruje radosť a šťastie. Je to hlasná óda zmyselnosti a zvodnosti, povzbudzuje nás, aby sme využili príležitosť a plne si vychutnali pôžitok z tohto pozemského raja.


Žena Roberto Cavalli Paradiso vyžaruje kúzlo, veselosť a pohodu. Je optimistická a má žiarivú povahu. Má schopnosť premeniť každý okamih vo vzácnu príležitosť vychutnávať si život a užívať si ho. Rozumie tomu, že štýl a pôvab sú viac než len póza, je to skutočný spôsob života.

 

Vôňu Roberto Cavalli Paradiso vytvoril majster parfumér Louise Turner. Nádherná drevito-kvetinová vôňa je symfóniou preslnených tónov inšpirovaných talianskou krajinou.
Dráždivá predohra plná iskrivých citrusov miešaných sa s bohatým bergamotom a sladkou mandarínkou púta pozornosť a strháva zmysly. Je to svieže a radostné začatie prekypujúce životom a svetlom. Nasledujú stredné tóny divokého jazmínu prinášajúceho svieži nádych príťažlivosti a zmyselnosti.


Vôňa sa uzatvára jemným akordom cyprusu, ružového vavrínu a borovice. Rafinovaná zmes typických talianskych vôní je zosilnená okúzľujúcim jazmínom vytvárajúcim dlhotrvajúci drevitý chodník.

Roberto Cavalli Paradiso

Zdroj: Shutterstock®

Pre uchovanie vône Roberto Cavalli Paradiso bol vytvorený luxusný flakón. Bol umelecky vyrezaný do tvaru diamantu, jeho ťažké priehľadné sklo odhaľuje zlaté hĺbky vône. Fazetové viečko v tvare kryštálu zachytáva svetlo vytvárajúce trblietavé odlesky. Tento šperk je podpísaný monogramom Roberto Cavalli, nezameniteľným znamením štýlu a elegancie. Krúžok z metalických šupín zmyselne objíma hrdlo flakónu a pripomína nám návrhárovu vášeň pre zvieracie vzory.

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

03.03.2015 20:56

krásny flakón, som veľmi zvedavá aká je to vôňa :-)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

28.02.2018 20:04

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE