See by Chloé

Závan parfumu, úchvatná osobnosť zahalená v prirodzenej elegancii svojej preslávenej sestry, See by Chloé sa vznáša okolo vás.

 

Závan parfumu, úchvatná osobnosť zahalená v prirodzenej elegancii svojej preslávenej sestry, See by Chloé sa vznáša okolo vás. Inštinktívne hravá, usmievavá, užívajúca si každú chvíľu. Mestská, sebavedomá, vzbudzujúca nečakané a rozvíjajúce kontrasty.

 

 

 

 

Asertívna, zvodná, radostná, prirodzený úsmev je jej vlastný. Jej výrazná vôňa sa mieša so vzduchom a pôsobí závrat tým, kto sa na ňu pozrú.

 


See by ChloéNávyková vôňa, ktorá prebudí zmysly.


Nová vôňa See by Chloé, ktorú vytvoril parfumér Michel Almairac ( zo spoločnosti Robertet), odhaľuje návykovú kvetinovú arómu. Rovnako ako sladký úsmev, vrchné šumivé tóny bergamotu rozvíria zmysly. Zaujímavo horkastá esencia See by Chloé vzlieta. Elegantný jazmín v súlade s kvetom jablone zvýrazňuje prirodzenú zvodnosť. Voňavá hra na schovávačku odhaľuje zmyselné tóny santalového dreva a vanilky.

 


Hravý flakón


V lesklej ružovej škatuľke sa ukrýva mnohostranný flakón. Strieborný krúžok na jeho hrdle pretína ružové písmená See by Chloé. Záhyby skleneného flakónu a tri rozkošné nožičky dodávajú drahocennej vôni iskru. Zrkadlové efekty a transparentnosť vytvárajú svetelnú hru na schovávačku.
Vzdorujúce pravidlám hry, dievča See by Chloé prirodzene odhaľuje samú seba. Mávne na pozdrav a strieborný prsteň zdobiaci uzáver flakónu skĺzne na jej prst. Jej ruka sa hravo obtočí okolo flakónu a nenápadne ho uchopí. Chytí sa svojej šance podliehajúc pokušeniu.

 

 

See by Chloé

 


Volanie slobody


Radostná, spontánna, plná zázrakov. Bette Franke, tvár vône See by Chloé, bola zachytená v momente prekvapenia. Neobyčajný snímok, ukradnutý moment v uvoľnenej hre na schovávačku.
Prirodzená, neodolateľná, užívajúca si.
Vzdorovitý pohľad naznačuje možnosť úteku…

 

Parfumér: Michel Almairac (zo spoločnosti Robertet)
Modelka: Bette Franke
Fotograf: Fabien Baron

 

 

4 komentárov
Silvia Urbanová

Silvia Urbanová

14.03.2013 19:21

Tešim sa na ňu.

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

26.01.2014 20:06

Nepoznám, zatiaľ som ju nevyskúšala.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 18:11

musí byť skvelá, vhodná ako darček pre mladú slečnu.

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

26.03.2018 10:29

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE