Sophie la Girafe Baby Oil

Jedna z najhorúcejších súčasných noviniek starostlivosti o pleť je organická, nádherne vonia – a je inšpirovaná … gumovou žirafkou, známym hryzátkom pre najmenších, s viac ako 50 ročnou históriou.


Kozmetika Sophie la Girafe Baby je synonymom bezpečnosti a spoľahlivosti – s obsahom exkluzívnych hodnotných ingrediencií a jemnou sofistikovanou vôňou zanecháva na pokožke nádherný pocit hebkosti. Bez obsahu silných esenciálnych olejov, alergénov, gluténu, orechov, či lanolínu a včelieho vosku je vhodná aj pre vegánov.

 

SOPHIE LA GIRAFEBABY OIL

 

Jedinečný olej, ktorý poskytuje pocit tepla, podporuje pružnosť kožu a navodzuje pocit pohody. Produkt s multifunkčným použitím, vynikajúci pre deti od narodenia, tehuľky aj dospelých, vhodný aj pre veľmi citlivú, ekzematickú či atopickú pokožku, výborný na pokožku tváre i tela.

 

JEDEN PRODUKT – MULTIFUNKČNÉ POUŽITIE:

Okrem klasických masáží je tento luxusný olej ideálny aj ako olej do kúpeľa (nielen) pre bábätká, zmäkčuje totiž vodu a zabraňuje tak klasickému efektu vysušenia pokožky. Mamičky malých nezbedníkov zas poteší, že pomáha odstrániť z pokožky guľôčkové pero či pastelky. S pomocou malého množstva vody a vatového tampónu dokáže rovnako dokonale odstrániť make-up a vyčistiť pokožku. Tehuľky určite ocenia jeho hydratačné a mimoriadne výživné vlastnosti – pomáha totiž predchádzať striám či celulitíde a zmierňovať ich príznaky. Jeho účinky oceníte aj pri holení. Využiť ho môžete aj na výživu nechtov a nechtovej kožtičky či spolu so šampónom na vlasy a telo Hair and Body Wash ako kúru pre pokožku hlavy a lesk vlasov.

Sophie la Girafe Baby Oil

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.realmumreview.com

2 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 20:54

oooch to je chutné kde sa to dá zohnať?

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 10:39

rozkošné :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE