Telové produkty Twilly d´Hermès le bain: Luxus, ktorý nadchne zmysly

Značka Hermès je známa nielen tvorbou kultových dámskych a pánskych vôní, ale aj luxusnými telovými produktmi, ktoré podčiarkujú výnimočnosť jedinečných parfumov vytvorených najlepšími parfumérmi sveta.

Twilly d'Hermès le bain je telový rad produktov, ktorým Hermès otvára a dopĺňa jedinečnosť vône Twilly d'Hermès. Pätica jedinečných, luxusných a nádherne voňavých produktov sa postará o autentický zážitok. Vaša pokožka sa zmení na oázu plnú radosti a vitality.

Príbeh sa začal vôňou Hermés Twilly d'Hermès

Parfum inšpirovaný ikonickými a všestranne použiteľnými hodvábnymi šatkami Twilly módnej značky Hermès bol vytvorený uznávanou parfumérkou Christine Nagel s jasnou víziou – obohatiť značku o rýdzo optimistickú a mladistvú vôňu, ktorej však nebude chýbať nič z unikátnosti a minimalistického ducha vône Hermès. Radostná. Hravá a zábavná – taká je vôňa Twilly d'Hermès. Kvetinovo-zázvorová spŕška. Zmyselná vôňa z dielne Hermès, parfum žien a dievčat milujúcich život a slobodu. Kvetinová zmes, kde sa mieša opovážlivosť pikantného zázvoru so vzrušujúco príťažlivou tuberózou a santalovým drevom. Parfumová voda s kvetinovou, korenistou a orientálnou vôňou.

Pozri aj: Juliette Has A Gun: Vône spojené s tradíciou a dôrazom na romantiku

Hermés Twilly d'Hermès

Zdroj: Shutterstock®

Luxus v podobe telovej starostlivosti Twilly d'Hermès le bain

Značka Hermès vytvorila luxusný kúpeľný rad Twilly d'Hermès le bain, ktorým podčiarkuje jedinečnosť vône Twilly d'Hermès.

Jedinečné a luxusné produkty Twilly d'Hermès le bain prinášajú do života žien Hermès voňavú škálu radosti a vlnu vitality. Vychutnajte si sprchový krém s unikátnou, ultra-bohatou textúrou pre úžasnú sprchu, ktorá sa tak stane jedinečným zážitkom. Sprchový krém obsahuje prírodné oleje a hydratačné zložky, ktoré zvlhčia a prevoňajú pokožku, no zároveň ju nevysušia.

Zvláčňujúce telové mlieko s hodvábnym zložením a nádhernou vôňou ešte viac hydratuje a rozmaznáva celé telo. Môžete ho použiť ako doplnok parfumu a aplikovať na krk, ruky a celý dekolt spolu s vôňou Twilly. Súčasťou kúpeľného radu je aj delikátne parfumované mydlo s hodvábnym kvetinovým zložením, ktoré prevonia každý váš deň.

telová starostlivosť Twilly d'Hermès le bain

Zdroj: Shutterstock®

O značke Hermés

Hermès je luxusná francúzska módna značka založená v roku 1837 jej zakladateľom Thierrym Hermes-om. Pôvodne sa Hermès zameriaval na výrobu jazdeckých doplnkov, spoločnosť vyvinula v priebehu času luxusné kožené kabelky, šatky, doplnky, módu a vône.

Pre Hermès sa dobrodružstvo parfumov začína v roku 1951 s vôňou Eau d'Hermès, ktorú zložil Edmond Roudnitska, jeden z najväčších tvorivých umelcov vo svete vôní. Príchod Jeana-Claude Ellena v roku 2004 do dielne Hermès bol rozhodujúcim krokom. Jeden z troch najlepších parfumérov na svete, ako umelec emócií čuchu, estét, ktorý ide nad rámec rozsahu a materiálu, zdieľa pre Hermès svoj zmysel pre tvorbu unikátnych a jedinečných parfumov.

Od roku 2016 je dvornou parfumérkou ikonického domu Hermès charizmatická a talentovaná Christine Nagel. Je autorkou viacerých kultových parfumov pre slávne značky ako Cartier Eau de Cartier, Christian Dior Miss Dior Cherie, Giorgio Armani Si, Dolce & Gabbana The One for Women, Jimmy Choo Flash, Lancome Hypnose Senses, Versace Woman, Narciso Rodriguez for her, Lagerfeld Femme, The Different Company Nuit Magnétique  and  fragrances.

Produkty Twilly d'Hermès le bain kúpite vo vybraných parfumériách Douglas a Marionnaud.

6 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

04.12.2018 18:19

Hermès je luxusná francúzska módna značka, určite ani tieto telové produkty nie sú výnimkou.

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

04.12.2018 21:22

nádherne vonia a aj obal je úžasný ,

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

04.12.2018 21:49

pekné vône

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

05.12.2018 09:01

kozmetika Hermes je zárukou kvality a jedinečnosti

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

12.04.2019 14:45

Tento rad produktov je úžasný

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.06.2019 21:51

luxusný kúpeľný rad

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE