TERRE D’HERMÈS EAU INTENSE VÉTIVER: Príbeh pánskych vôní pokračuje

Nastane zmena.

Horizont sa rozžiaril.

Hviezda stúpa.

Muži sú vábení novým Terre.

Terre d'Hermès Vétiver Eau Intense je vôňa, ktorá je vyjadrením jeho lásky k slobode.

Francúzska značka Hermés oznámila uvedenie novej pánskej vône v kolekcii TERRE D’HERMÈS - Terre d’Hermes eau Intense Vétiver. Autorkou zmyselnej citrusovo-drevitej novinky je dvorná parfumérka módneho domu Hermés, Christine Nagel. Nová vôňa rozširuje už tradičnú kultovú pánsku kolekciu vôní TERRE D’HERMÈS, vytvorenú parfumérom Jean-Claude Ellenom.

Dotknite sa horizontu a zadívajte sa do slnka s novou, unikátnou verziou pánskej vône Terre d’Hermes eau Intense Vétiver! Táto sviežo intenzívna sexy verzia vám vezme dych, akonáhle vdýchnete jej mužské tóny. Srdce vône tvorí zmyselný vetiver, podčiarknutý čiernym sečuánskym korením a tónmi bergamotského pomaranča.

Pozri aj: TERRE D´HERMES oslavuje 10. výročie ikonickej pánskej vône

pánsky parfum Terre d'Hermès Vetiver Eau Intense

Zdroj: Shutterstock®

Terre d'Hermès Vétiver Eau Intense

Kompozícia vône sa otvára svetlými a jedinečnými notami vetiveru. Krásne, mužské parfumové srdce vône otvorí zmyselný dotyk sečuánskeho korenia, harmonicky dochuteného kvapkami šťavnatého bergamotu. Auru tajomstva pridávajú hlboké noty hlavy vône: zmyselné drevo a zemitá aróma pačuli.

Terre d'Hermès Vétiver Eau Intense je vôňa, ktorá je vyjadrením jeho lásky k slobode. Rovnako ako on, je to kombinácia sviežosti a silnej mužskej energie, rovnako ako teplo a zaujímavé tajomstvo. Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver je mimoriadne mužná vôňa. Vytvorená bola pre moderného, ​​úchvatného muža so živým duchom, otvoreného novým skúsenostiam. Vôňa Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver bola uzavretá v rovnako krásnom flakóne ako jej predchodcovia - v tradičnom dizajne od Philippe Mouqueta, ale narozdiel od predchádzajúcich vydaní je vrchnák flakónu zavŕšený tmavohnedým klobúčikom.

Vôňa je dostupná v parfumériách Douglas a Marionnaud.

3 komentárov
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

19.10.2018 09:23

podľa popisu to bude veľmi pekná vôňa...

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

04.11.2018 18:06

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

25.05.2020 22:25

Určite je to krásna vôňa a stvorená na leto

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE