Versace Eros Pour Femme

Príťažlivosť, túžba, vášeň. Grécky boh lásky v podobe vône. Alchýmia vábivých, žiarivých a ženských tónov. Rafinovaný akord citrónu a jazmínu povýšený zmyselnosťou a hladkosťou drevín.

 

Príťažlivosť
Vitálne a vzácne, tóny sicílskeho citróna a bergamotu z Kalábrie priťahujú pozornosť svojou žiarou. Delikátne a príjemne vyzývavé granátové jablko vyvoláva prekvapenie, ktorým zvádza.

 

Túžba
Infúzia jazmínu a jazmín Sambac prezrádzajú autentickú a nadčasovú ženskosť. Štedré lupienky pivónie prispievajú zamatovým dotykom, kým žiarivosť kvetu citróna posilňuje kvetinový akord pripomínajúci rodisko a tradície Versace.

 

Vášeň
V základe sa rozprestiera ambrox, hlboký a záhadný. Zmyselný akord zložený zo zmyselných drevín, krémového santalu a intenzívneho pižma s ním perfektne ladí. Intenzívne a očarujúce tóny evokujú pocit dotyku.

 

Pyramída tónov

Hlava: sicílsky citrón, bergamot z Kalábrie, granátové jablko.
Srdce: kvet citrónovníka, absolút jazmínu Sambac, infúzia jazmínu, pivónia.
Základ: santal, ambrox, pižmo, zmyselné dreviny.

Versace Eros Pour Femme

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

24.02.2015 14:39

teším sa kedy skúsim túto vôňu, mám veľmi rada parfumy Versace

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

25.02.2015 05:39

krásný flakonek určitě i vůně bude přitažlivá

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

01.03.2015 14:56

Kampaň honosná, bohémska proste pre mňa veľmi zaujímavá versace vždy vie zaujať o škoda že potom sa tieto vône tak rozšíria že voniate ako vaša kolegyna alebo kamarátka a ešte 3 neznáme ženy okolo vás :D no možno tomu dám šancu :) dúfam že nebude tak obľubená ako pánska veria eros že už ju chlapi nechcu :D

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

19.05.2015 16:56

Versace parfumy mám vo všeobecnosti veľmi rada, medzi moje obľúbené patrí Bright Crystal, ktorú používam aj teraz určite vyskúšam Versace Eros Pour Femme

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

02.03.2018 23:02

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE