Versace Eros Pour Femme

Dizajn flakónu nesie v sebe mytologické kódy Versace DNA. Zlatá medúza uprostred a motív gréckeho kľúča lemujúci okraj dodávajú flakónu impozantnosť.Grécky kľúč sa objavuje aj na zadnej strane flakónu a medúza zdobí vrchnú časť uzáveru. Parfumovaná voda je uložená v luxusnom balení s elegantným otváracím systémom typickým pre šperkovnice.

 

Príťažlivosť, túžba, vášeň. Grécky boh lásky v podobe vône. Alchýmia vábivých, žiarivých a ženských tónov. Rafinovaný akord citrónu a jazmínu povýšený zmyselnosťou a hladkosťou drevín.

 

Príťažlivosť
Vitálne a vzácne, tóny sicílskeho citróna a bergamotu z Kalábrie priťahujú pozornosť svojou žiarou. Delikátne a príjemne vyzývavé granátové jablko vyvoláva prekvapenie, ktorým zvádza.

 

Túžba
Infúzia jazmínu a jazmín Sambac prezrádzajú autentickú a nadčasovú ženskosť. Štedré lupienky pivónie prispievajú zamatovým dotykom, kým žiarivosť kvetu citróna posilňuje kvetinový akord pripomínajúci rodisko a tradície Versace.

 

Vášeň
V základe sa rozprestiera ambrox, hlboký a záhadný. Zmyselný akord zložený zo zmyselných drevín, krémového santalu a intenzívneho pižma s ním perfektne ladí. Intenzívne a očarujúce tóny evokujú pocit dotyku.

 

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

25.08.2015 15:43

toto je určite okúzľujúca vôňa

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.08.2015 19:19

tak toto je priam božské :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.12.2015 18:29

úžasný flakón aj parfum :) Vercase parfumy sú u mňa tie naj

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

15.02.2018 12:51

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE