Ziaja pre atopickú pokožku

Pre jedincov, ktorých trápi atopická pokožka, existuje i špeciálna dermokozmetika Ziaja MED – línia na atopickú dermatitídu, ktorá obsahuje Regeneračný hydratačný pleťový krém, Olej na umývanie pokožky tváre a tela a Telové mlieko.

 

Prípravky sú, okrem dospelých, vhodné i pre detičky od 3 mesiacov. Keďže atopická pokožka si vyžaduje jedinečnú starostlivosť, sú prípravky Ziaja MED jemnej lubrikačnej konzistencie. Obsahujú alantoín, ktorý má výrazné hojivé a regeneračné účinky, kukuričný sirup, ureu, triglyceridy, vitamín E a zložky, ktoré sa podieľajú na obnove hydrolipidickej bariéry pokožky (ceramidy, fytosfingozín a cholesterol).

 

Ziaja MED – Regeneračný hydratačný pleťový krém pre atopickú pokožku (50 ml),  6,79 €

 

Predlžuje obdobia bez atopických prejavov. Upokojuje kožné zmeny, a to najmä v období recidívy atopického zápalu kože. Rýchlo a účinne regeneruje epidermis. Atopickú pokožku zjemňuje, hydratuje, znižuje jej suchosť a zbavuje ju nepríjemného svrbenia, pálenia a začervenania. Účinne upokojuje podráždenia a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Zároveň pomáha vyrovnávať bakteriálnu flóru pokožky. Pleťový krém Ziaja MED pre atopickú pokožku za vyznačuje jemnou lubrikačnou konzistenciou, je neparfumovaný a neobsahuje žiadne parabény. Krém odporúčame nanášať dvakrát denne na dôkladne očistenú pokožku tváre.

Ziaja pre atopickú pokožku

Zdroj: Shutterstock®

Ziaja MED – Olej na umývanie atopickej pokožky, do sprchy a kúpeľa (270 ml), 8,59 €
 
Šetrne umýva a čistí atopickú pokožku – tváre aj tela. Chráni pred jej vysušovaním už počas umývania. Redukuje drsnosť a nadmerné olupovanie vrchnej vrstvy pokožky. Eliminuje svrbenie a podráždenia atopickej pokožky. Vyznačuje sa lubrikačnou konzistenciou, neobsahuje parabény, minerálne oleje a žiadne SLS látky (estery kyseliny sírovej). Odporúčame nanášať priamo na pokožku tváre a tela, s výnimkou očného okolia. Vhodný je aj do kúpeľa - do teplej vody pridajte 2-3 vrchnáčiky olejčeka. 
 
Ziaja MED – Telové mlieko pre atopickú pokožku (400 ml), 7,49 €
 
Telové mlieko pre jedincov s atopickým ekzémom regeneruje prirodzenú hydrolipidickú bariéru pokožky. Pokožku zjemňuje, hydratuje a redukuje nepríjemné svrbenie, pálenie a začervenanie pokožky. Účinne upokojuje podráždenia a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Prípravok je bez parfumácie.
3 komentárov
Marika Michálková

Marika Michálková

05.05.2015 21:06

vďaka za tip ,vyskúšame

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 10:16

našťastie nemám takýto problém :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

10.04.2016 19:10

nemám tento problém ale je skvelá, že má táto značka aj výrobky tohoto typu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE