Makeup v tyčinke: Kryje rovnako ako jeho tekutá verzia?

Posledné týždne sa v kozmetickom priemysle stretávame s množstvom noviniek. Vznikajú nové značky, vyvíjajú sa nové produkty. Nás však zaujal niekto, kto na trhu pôsobí už celé desaťročia a my sme radi, že môžeme túto značku privítať medzi našimi partnermi. Navyše táto značka ponúka cenovo dostupné produkty, určené pre každého.

Predstavujeme vám značku Bell Cosmetics, poľskú spoločnosť, ktorá bola založená pred viac, ako 30 rokmi a ktorá nedávno spustila vlastnú hypoalergénnu líniu makeupu. Ich cieľom je priniesť ženám cenovo dostupný makeup, určený pre citlivú pokožku. Rad pozostáva zo všetkých produktov, ktoré potrebujete na vytvorenie dokonalého makeupu. Podklad, makeup, očné tiene, líčka a mnoho ďalších "chuťoviek". S Bell Cosmetics si vytvoríte kompletné líčenie, ktoré nezaťaží vašu pleť a dokonca ani vašu peňaženku.

Odporúčame: Vieš, ako si správne upraviť obočie? Rob to ako profík!

Týmto to všetko začalo #bellcosmetics #classic #lipstick

Príspevok, ktorý zdieľa Bell Cosmetics Slovensko (@bell_slovensko),

Vysoká kvalita za nízku cenu?

V našej redakcii sa mesiac čo mesiac stretávame s novými produktami, ktoré pre vás poctivo testujeme a skúšame. Aj preto pre vás vieme porovnať kvalitu a hodnotu množstva produktov. A v tomto prípade to nebolo inak. V momente, ako sa nám do rúk dostali produkty od Bell Cosmetics, boli sme prekvapení ich kvalitou. Vzhľadom na pomerne nižšie ceny nám totiž ponúkajú rovnaký zážitok ako pomerne drahšie a pre niekoho známejšie značky.

Pozri aj: Najlepší odličovač pre tvoju pleť: Vieš si vybrať ten správny?

Okrem vodoodolnej maskary a rúžu nás najviac zaujali Bell HYPOAllergenic Sticks, ktoré v jednoduchej tyčinke prinášajú farbu na líčka, makeup, rozjasňovač, podklad pod makeup a dokonca aj možnosť kontúrovania. Na prvý pohľad jednoduché a elegantné tyčinky vám jedným ťahom vyčarujú rozjasnený vzhľad. Čo môže byť lepšie, ako rýchla a efektívna aplikácia, ktorá svojím hypoalergénnym zložením nezaťaží pokožku? Kontúrovanie a rozjasnenie pleti sa tak vďaka nim stane zážitkom a zábavou!

Bude sa ti páčiť: Žlté očné tiene: Vyskúšaj hit tejto jari a oslň svoje okolie!

kontúrovacie tyčinky

Zdroj: Shutterstock®

Bell HYPOAllergenic Stick zvýrazní lícne kosti, zakryje nedokonalosti a vymodeluje rysy tváre. Aplikácia je pohodlná a presná. Ideálne sa adaptuje do pleti a má dokonalý vzhľad. Je trvácny a nezotiera sa. Pleť je rozžiarená a oddýchnutá po celý deň. Makeup a báza sú ľahké, vďaka zamatovej aplikácii nezanechávajú fľaky a šmuhy, zjednotia farby pleti a kryjú jej nedokonalosti. Makeup zanecháva matný dlhotrvajúci efekt. Rozjasňovač vytvára ilúziu žiarivej, zdravej a oddýchnutej pleti. Ľahké krémové zloženie zanecháva jemný trvalý efekt po celý deň, zakrýva kruhy pod očami a rozžiari pleť okolo očí.

Odporúčame: Nový trend umelých rias je tu: Fungujú magnetické mihalnice?

druhy makeupu

Zdroj: Shutterstock®

A tu sa dostávame k hlavnej otázke článku. Je makeup v tyčinke rovnako dobre krycí ako klasické tekuté makeupy? Pri výbere správneho makeupu sa totiž mnohé z nás poriadne zapotia. Vybrať si vhodnú konzistenciu, typ a odtieň, býva vo väčšine prípadov hotová veda. Experimentovanie sa nevypláca, ostávame verné zaužívaným zvykom a bojíme sa skúšať nové značky a druhy.

Makeup v tyčinke totiž častokrát vzbudzuje obavy práve kvôli svojej konzistencii. Zakryje moje nedokonalosti? Dokáže prekryť akné a jazvy na mojej tvári? Vydrží mi počas celého dňa? Nevysuší ma? Nezalezie do vrások? To sú najčastejšie otázky, spájané s týmto typom makeupu. Makeup v tyčinke Bell HYPOAllergenic prináša verziu pre tie z nás, ktoré nechcú siahať hlboko do peňaženky. Prináša však aj veľa muziky za málo peňazí? 

Bude sa ti páčiť: Prečo používať makeup? Povieme ti hneď 5 skvelých dôvodov!

Tušili sme správne, plné krytie bohužiaľ pri tomto makeupe očakávať nemôžeme. Jeho aplikácia je však taká jednoduchá! :-)

Pleť vyhladil, zjemnil, zjednotil a dodal jej veľmi prirodzený vzhľad. Ideálna charakteristika makeupu pre tie z nás, ktoré sa ponáhľajú, nechcú strácať čas a nerady trávia hodiny pri zrkadle nanášaním makeupu. Dokonca ani nemáte pocit, že nejaký makeup na svojej tvári nosíte. Počas dňa sa nerozlieza po pokožke, nezalieza do vrások a vydrží tak akurát, v závislosti od počasia a typu vašej pleti. Viac sa o týchto zázrakoch v tyčinke Bell HYPOAllergenic dozviete v našich najbližších testoch.

Viac informácií nájdete aj na www.bellcosmetics.sk

Produkty kúpite aj v drogériách TETA, TEVOS, RETROGÉRIA a vo svojich lokálnych drogériách.

Odporúčame: Nauč sa, ako vyzerať dobre bez makeupu overeným spôsobom!

2 komentárov
Zdenka Kubíková

Zdenka Kubíková

21.06.2018 18:47

Bell kozmetika mi veľmi pomohla keď som mala citlivé očká a z hocakých iných produktov som hneď slzila :)

Vaše meno:

Zuzana Szocsova

Zuzana Szocsova

02.12.2018 19:13

som rada, ze kozmetiku skusate a viete na nu urobit recenziu... znacku bell si pamatam, mala som od nich lak na nechty, taky co svietil pod UV svetlom... je tomu hadam aj 17 rokov :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE