Dlhotrvácny rúž: stále ste nenašli „ten pravý“?

Predstavte si rúž, ktorý sa nezmaže po výdatnom obede, nezanechá odtlačok na pohári a v zrkadle ho nemusíte kontrolovať ani po vášnivom bozku. Ale môžete. Bude presne tam, kam ste ho naniesli – na vašich perách. Sen každej ženy, ktorá sa rada líči zmenila na skutočnosť značka Dermacol ešte na prelome roku 2015. Dostal meno 16H Lip Colour a už teraz má nakročené medzi kozmetické ikony, na ktoré „prisahajú“ profesionáli aj bežné ženy.

Povedzme si úprimne, dlhotrvácny rúž, ktorý na perách vydrží pár hodín nie je žiadna rarita ani prevratná novinka. Farba, ktorá vydrží, a pritom nevysuší pery je však kombinácia, aká má pre ženu úplne inú hodnotu. A ak si pritom ešte môže vyberať z troch desiatok odtieňov, s trochou nadsázky sa dá povedať, že objavila kozmetický „svätý“ grál. Dvojfázová farba od Dermacol, ktorá vydrží na perách až 16 hodín, si získala už milióny fanúšičiek po celom svete. Tajomstvo jej úspechu spočíva v dvoch veciach -  vysokom obsahu pigmentov, vďaka ktorým farba výborne kryje a rýchloschnúcej krémovej textúre, ktorá dokonale priľne k perám. O dobrý pocit, ktorý pri používaní bežných dlhotvácnych produktov chýba, sa stará krémový lesk s obsahom vysoko kvalitných olejov, včelieho vosku a vitamínu E. Pery tak dostanú v dvoch krokoch všetko, čo potrebujú – žiarivú farbu aj intenzívnu starostlivosť, vďaka ktorej sa nevysušia.

Pozri aj: Legendy Dermacol: nadčasové líčenie pre každého

16H Lip Colour

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

O výdrži rozhodujú detaily

Ako to však už v živote býva, ani tie najlepšie riešenia nefungujú bez dodržania návodu. V tomto prípade postupu, ktorý treba  dodržať pri aplikácii aj odlíčení. Ak sme vás práve inšpirovali k nákupu 16H Lip Colour alebo už nejaký vo svojej kozmetickej taštičke máte, čítajte ešte pred použitím.

  • Farbu na pery aplikujte vždy na čisté a suché pery. Bez akýchkoľvek stôp make-upu, balzamu či dokonca jedla. Ak si nie ste istá, pretrite ich tampónikom s pleťovou vodou.
  • Farbu nanášajte iba vo veľmi tenkej vrstve. Na to, aby ste pokryli celé pery stačí nabrať hmotu iba jedenkrát.
  • Zabudnite na zaužívaný reflex, ktorý vás po nanesení rúžu zvádza spojiť hornú peru so spodnou nanesení farby. Vydržte približne 1 minútu, počas ktorých pery o seba neotláčajte, ani sa ich ničím nedotýkajte, aby sa farebná vrstva neporušila. Môžete pociťovať jemné pnutie, ktoré po chvíli prestane.  To je  správny čas na ďalší krok.
  • Na dobre zaschnutú farbu na pery aplikujte krémový lesk, ktorý je súčasťou balenia alebo si ho môžete dokúpiť aj samostatne. Dostupný je aj vo verzii s trblietkami, ktoré líčenie ešte viac oživia. Tento krok môžete v priebehu dňa kedykoľvek zopakovať. Pery tak zostanú hydratované, plné a neodolateľne lesklé.
  • Počas dňa už farbu nevrstvite. Ak sa vám bude zdať, že potrebujete farebnú vrstvu obnoviť, radšej pery odlíčte a celý postup aplikácie zopakujte. Na odlíčenie používajte dvojfázové odličovače s CBD či kyselinou hyaluronovou od Dermacol, ktoré to zvládnu s prehľadom. Ja najradšej používam jemný odličovač očí.

Odporúčame: Hľadáte prirodzenú krásu? Dajte svojej pleti aj líčeniu zelenú!

farba na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

TIP: Tri nové odtiene pre každú ženu

Chystáte sa doplniť svoju kozmetickú taštičku? K 28 odtieňom 16H Lip Colour teraz pribudli tri nové, skvostné farby. Odtieň číslo 34 je klasická červená s jemným nádychom do oranžova, ktorá pristane  najmä teplým typom so snedou pokožkou. Číslo 35 si obľúbite najmä na bežný deň, staroružová farba pery zvýrazní, no zachová ich prirodzenú farbu. Odtieň 36 zase posunie vaše líčenie na inú úroveň. Ak ráno budete stíhať len make-up a riasenku, stavte práve na túto farbu. Líčeniu dodá iskru.

Testovali sme: Dermacol HAIR RITUAL - fantastická voľba pre blond vlasy!

rúž na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

3 komentárov
Janka Komadova

Janka Komadova

02.12.2022 21:16

Rúže sú úplná topka každý deň ho používam ozaj vydrží

Vaše meno:

Dominika Molnárová

Dominika Molnárová

06.12.2022 17:36

Výborný produkt. Vyskúšam určite aj iné odtiene.

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

15.12.2022 11:09

Jeden z najlepších, aké som kedy mala, naozaj vydrží :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE