Farba roku 2023: Nech žije Magenta!

Viete, aká farba mala vládnuť roku 2023? Bude to Viva Magenta! Energizujúci purpurový odtieň červenej podľa odborníkov z Inštitútu Pantone vyjadruje silu a vášeň, a zároveň podnecuje k experimentovaniu a sebavyjadreniu. Magenta by vraj tiež mala do našich životov priniesť viac radosti a povzbudiť pri prekonávaní prekážok. A keďže najjednoduchšou a najrýchlejšou cestou, ako dostať tento odtieň do svojho každodenného života je líčenie, prinášame vám niekoľko tipov z ponuky značky Dermacol.  Viva Magenta je totiž ako stvorená na pery a nechty, no pokojne ňou môžete zvýrazniť aj oči!

Pery

Energizujúci odtieň Viva Magenta rozžiari každé líčenie – denné aj večerné. Ak zvolíte tento odtieň na pery, nič viac nepotrebujete – vystačíte si len s farebne zjednotenou pleťou, riasenkou a upraveným obočím. Odtiene príbuzné farbe roka 2023 nájdete aj medzi rúžmi od značky Dermacol. Dlhotrvácne rúže 16H Lip Colour vydržia na perách celé hodiny a odolajú aj jedlu či bozkom.

Ak hľadáte VEGAN alternatívu, vyskúšajte lesk na pery Crystal Crush. Prekvapí vás nielen výborne pigmentovanými farbami a výdržou, ale aj trblietavými kryštálikmi v rôznych odtieňoch.

Pozri aj: Dlhotrvácny rúž: stále ste nenašli „ten pravý“?

rúž a lícenka

Zdroj: Dermacol

Líčka

Odtieň príbuzný farbe roka aplikovaný na líčka dodá tvári mladistvú sviežosť. Nájdete ho aj v ponuke Dermacol. Prírodná púdrová lícenka s reliéfom ruže v odtieni č.3  obsahuje hodvábne jemné častice, ktoré nádherne priľnú k pleti a dodajú jej zdravú sviežosť.

Nechty

Nechty v purpurovom odtieni sú výrazné a elegantné zároveň. Z ponuky Dermacol odporúčame odtieň číslo 38, Cherry Blossom z radu 5Day Stay. Má unikátnu textúru, ktorá priľne k povrchu nechtu a po zaschnutí vytvorí extrémne dlhotrvácny film, ktorý odolá olupovaniu a vydrží perfektný až 5 dní.

Neprehliadni: Legendy Dermacol: nadčasové líčenie pre každého

lak na nechty a očné tiene

Zdroj: Dermacol

Oči

Ak sa nebojíte experimentovať, vyskúšajte tento odtieň aj pri líčení očí.  Odtieň príbuzný farbe roka nájdete aj v paletke Quattro č. 8 od Dermacol. Môžete ho použiť samostatne ako farebnú spodnú linku alebo v kombinácii s hnedým a svetlým tieňom v dymovom líčení.

7 komentárov
Mária Slováková

Mária Slováková

24.01.2023 08:47

Veľmi sa mi páči táto farba.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

24.01.2023 09:07

Krásna farba

Vaše meno:

Margaret Zimova

Margaret Zimova

24.01.2023 17:50

Je nádherná, svieža a energická.

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

24.01.2023 18:42

páči sa mi táto farba, mám aj zopár kúskov v šatníku vo farbe magenta

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

24.01.2023 19:12

⭐ ღ✿Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ✿ღ ღ ⭐Krásna farba,veľmi sa mi páči.♥

Vaše meno:

Jana Čipková

Jana Čipková

17.02.2023 19:16

Farba Viva Magenta má výstižné meno a krásnu farbu.

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

17.02.2023 21:45

Velmi dobrá značka, 16h rúž je super a túto farbu určite uvítam , hlavne v lete :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE