VIDEO: Ako správne čistiť kozmetické štetce? Pre TOTO je to potrebné!

Je pre vás líčenie tváre a očí bežnou rutinou, ktorú praktizujete počas bežného pracovného týždňa, prípadne minimálne pri nejakých špeciálnych udalostiach? V tom prípade by sme u vás doma pravdepodobne našli aj kozmetické štetce. Áno, líčidlá sa dajú aplikovať aj inými spôsobmi. Mnohé si pomáhajú napríklad prstami, či už pri nanášaní očných tieňov alebo krémovej farby na líca.

Avšak, pre dokonalejšie pôsobiace líčenie sa profesionálnejším pomocníkom na aplikáciu nevyhneme. Viaceré kozmetické produkty sa dajú používať napríklad aj s pomocou rôznych špongií a hubiek. Nemalé percento z nás však určite používa hlavne spomínané štetce.

Ak ich používate aj vy, máme na vás jednu otázku. Čistíte si ich pravidelne?!

Je potrebné kozmetické štetce čistiť?

Rozhodne áno! A je to dokonca veľmi dôležité. V novom videu sa pozrieme na to, prečo je vlastne potrebné udržovať kozmetické štetce na make-up čisté a ako často je treba myslieť na ich hygienu. A ako na to? Aj na to sa pozrieme vo videu. Máme pre vás niekoľko jednoduchých, no užitočných tipov, ako si správne, dôkladne a zároveň šetrne vyčistiť vaše štetce. Pevne veríme, že naše video bude pre vás užitočné. 

Videla si aj naše predchádzajúce video? Nájdeš ho TU:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE