Beauty poradňa GERnétic - Zoštíhlenie

Ako zvyčajne začínam nový rok častým pobytom vo fitness centrách. Cieľom je odstrániť nadbytočné kilogramy, ktoré som nabrala počas vianočných sviatkov.

 

Bohužiaľ sa obávam, že mi toto rozhodnutie dlho nevydrží. Často počúvam o tzv. spaľovačoch tukov, ktoré chudnutie urýchlia. Môžete mi taký prípravok odporučiť?

 

 

 

Odpovedá Alena Kimlová z Kosmetického studia GERnétic www.StudioGernetic.cz

 

 

Už minulý rok sa na našom trhu objavila úplná novinka na chudnutie, ktorá obsahuje tzv. bunkového trénera. Ide o prípravok Adipo Gasta od kozmetiky GERnétic – úplne zásadný krém na formovanie tela, ktorý vyvažuje metabolizmus, urýchľuje uvoľnenie a spaľovanie tukov, zabraňuje tzv. jo-jo efektu. Navyše bol krém obohatený o výťažky z Rohatca žltého, riasy Euglena Gracilis a rastlinný kofeín. Tieto aktívne látky pôsobia na jednotlivé metabolické články, umožňujú cielene vyhľadávať hypertrofované a stredne veľké tukové bunky a pôsobiť na ich vyprázdnenie bez toho, aby došlo k ich zničeniu. Klinické testy preukázali vysokú účinnosť pri redukcii tukovej vrstvy.

 

Odporúčame: Kozmetika GERnétic – vstúpte do sveta krásy…

 

ako si pomôcť pri chudnití

Zdroj: Shutterstock®

Krém Adipo Gasta je ideálne kombinovať ešte s prípravkom Beauté Corps Marin, ktorý má intenzívny detoxikačný účinok, urýchľuje spaľovanie tukov a podporuje účinky krému Adipo Gasta. Obidva produkty sa nanášajú predovšetkým na problematické partie, krém Adipo Gasta navyše aj na plôšky chodidiel.

krém Vasco Artera od GERnétic,

Zdroj: Shutterstock®

Ak máte problém aj s celulitídou, využite radšej krém Vasco Artera od GERnétic, ktorého účinky sú navyše cielené aj na rozvoľňovanie celulitickej hmoty, drenáž lymfy a spevnenie cievnych stien. Účinky tohto krému môžete umocniť prípravkom Confort Corps Marin. Confort Corps Marin aplikujeme na miesta s najväčším množstvom celulitickej hmoty, Vasco Artera na celé končatiny.

perfect body gernetic

Zdroj: Shutterstock®

Tretím pomocníkom pri zoštíhľovaní je krém Perfect Body od GERnétic. Je cielený na zlepšenie stavu celulitídy, zoštíhlenie a úžasné vyhladenie pokožky. Obsahuje veľké množstvo L-Carnitinu, ktorý umožňuje rýchlejšie uvoľňovanie mastných kyselín z tukových buniek v spojení s pohybom. Krém sa nanáša hlavne pred športovou aktivitou.

 

So všetkými vyššie popísanými produktmi mám veľmi dobré skúsenosti. Nezabudnite ani na zdravý jedálny lístok a pitný režim. Potom budú dosiahnuté výsledky viditeľne lepšie a dlhotrvajúce.

Adipo Gasta od kozmetiky GERnétic

Zdroj: Shutterstock®

 

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde sa pracuje s kozmetikou GERnétic. Odborne vyškolená kozmetička Vám poradí, ako prípravky používať.

 

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.01.2016 16:44

zaujimave vyrobky - pomocnici pri zostihleni

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.03.2016 15:00

som rada že značka ponúka aj takéto výrobky...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE