Jesenná premena v duchu prirodzenej ženskej krásy

Predstavte si, že aj jeseň je tým správnym obdobím na vašu zmenu. A dokonca by sme povedali, že aj veľmi vhodným. Veď leto sme si poriadne užívali. :) Veľa slnka, vody a pobytu na čerstvom vzduchu. A naše vlasy a pleť za to neraz nesú následky. Našťastie s pomocou profesionálov sa o vlasy vieme postarať. Oni nám pomôžu so základom a na nás zostáva správne sa oň postarať.

 

 

O vlasy sa postarala Zuzana Komárová:

 

Hneď na úvod sme sa jej opýtali, ako hodnotí stav vlasov, na ktoré si ,,ostrí" nožničky a mieša novú farbu: ,,Katka má veľmi suché, v dĺžkach rozštiepené vlasy. Navyše, má na nich aplikovaný veľmi hustý vrstvený melír. Po spoločnej konzultácii sme sa zhodli na tom, že potrebuje vlasy radikálne skrátiť. Zjednotiť odtieň farby a doplniť chýbajúcu hydratáciu."

 

"Pre Katku som zvolila teplý svetlý odtieň farby, ktorý podčiarkne jej osobnosť. Pripravenú zmes som naniesla ku korienkom a súčasne rozemulgovala do dĺžok. Vlasy som následne umyla špeciálnym šampónom určeným pre farbené vlasy. Následne som naniesla hĺbkovú regeneračno - hydratačnú kúru, ktorej efekt umocnila relaxačná masáž."

 

Odporúčame prečítať: Škola líčenia – ako správne nanášať očné tiene?

premena kamzakrasou jesen

Zdroj: Shutterstock®

,,Pri strihu išlo o výrazné skrátenie a myslím, že mnohí mi dajú za pravdu, že to bolo nevyhnutné. Katke strih dodal sviezosť a vrátil jej do vlasov ,,život".

 

,,Vlasy som skracovala do jednej línie. Kontúry okolo tváre som mierne spostupnila, čo Katke zabezpečí bezproblémovú úpravu. Na záver som použila dualstyling, ktorý výborne hydratuje. Zároveň slúži ako termoochrana pred fénom či kulmou a súčasne vlasy spevní. Napokon som vlasy zafixovala jemným lakom, aby vlasy nezaťažil."

premena kamzakrasou jesen

Zdroj: Shutterstock®

"Katka je krásna žena ☺. Pre domácu údržbu jej odporúčam hydratačnú radu (šampón, kondicionér/masku). Zo stylingových produktov odporúčam buď tekuté tužidlo na podporu jej nepravidelných vĺn alebo gél/mlieko/krém, pre vyhladzujúci elegantný efekt."

 

Odporúčame prečítať:  Recept na zdravé ovsené guličky plnené ovocím

premena kamzakrasou jesen

Zdroj: Shutterstock®

Líčenie pod vedením profesionálneho vizážistu Tomáša Vidu:

 

Na začiatku si treba pripraviť ,,plátno": ,,Pred líčením som Katke pokožku najprv dôkladne vyčistil micelárnou vodou a následne som naniesol hydratačný krém, ktorý je vhodný pod make-up."


Pre aké líčenie sa tentokrát Tomáš rozhodol?: ,,Make-up som zvolil a aplikoval v dvoch odtieňoch. Svetlejší a tmavší make-up som aplikoval na tvár tak, aby som ju opticky vyformoval. Na boky tváre, spánky a pod lícne kosti som naniesol tmavší odtieň a do stredu tváre ten svetlejší. Pod oči som na rozjasnenie naniesol svetlý béžový korektor. A nakoniec som pleť zafixoval sypkým púdrom."

 

,,Predtým, ako som sa začal venovať líčeniu očí, som sa zameral na obočie. Pri líčení je veľmi dôležité. Je treba si ho pravideľne upravovať, pretože môže veľmi ovplyvniť celkový výsledok. Katkine obočie však stačilo zvýrazniť len svetlou ceruzkou, keďže sa oň stará."

 

Odporúčame prečítať:  Ako na to... Udržiavať pozitívne presvedčenia v dobrej kondícii

premena kamzakrasou jesen

Zdroj: Shutterstock®

,,Oči som sa rozhodol líčiť v jemných zemitých odtieňoch, ktoré sa Katke budú krásne hodiť k novej farbe vlasov. Začal som od najsvetlejšej béžovej až po čokoládovo hnedú. Katka má krásne veľké oči, a tak je priestor sa krásne vyhrať s ich tieňovaním. Pri tejto forme líčenia sa jej oči krásne otvoria a rozžiaria. Stačí už len nalíčiť riasy čiernou maskarou pre dotvorenie a prehĺbenie pohľadu."

 

,,Nakoniec som dodal celému líčeniu svieži nádych s pomocou lícenky a rúžu. Na líčka som použil jemný bronzer a svetlú lícenku. Čerešničkou na torte boli pery, ktoré som najskôr orámoval kontúrovacou ceruzkou a následne vyplnil matným rúžom so sviežim nádychom. Matné rúže sú aktuálne veľmi trendy, tak ich neváhajte použiť aj vy."

 

"Toto líčenie je úžasné v tom, že ho môžete nosiť ako denné. No pokiaľ pridáte trochu tmavšie odtiene na oči, je vhodné aj ako večerné. Ušetríte si tak čas a budete šik nielen po celý deň, ale aj na večernej párty."

 

Odporúčame prečítať:  Jesenná premena - romantické babie leto

premena kamzakrasou jesen

Zdroj: Shutterstock®

Ako sa Katke páčila premena? Bola spokojná s výsledkom?

 

Zmenárne portálu KamZaKrásou poznám, ale priznám sa, že sama by som sa na podobnú výzvu neprihlásila. Návrh na zmenu vizáže som dostala veľmi spontánne a nepripravená. A pretože som nemala čas na zbytočné premýšľanie, okamžite som súhlasila. :)

 

Predovšetkým som sa tešila na úpravu vlasov. Ako môžete vidieť aj na fotografii pred, trochu si s nimi neviem dať rady. Ráno starostlivo venujem pozornosť každému jednému vlásku. Výsledok je, samozrejme, dokonalý a z domu odchádza krásna ,,Catherine Zeta-Jones", ale z práce prídem opäť len ja. Perfektný účes sa stratí cestou vo vetre a vlhku. V kaderníckom salóne som sa s absolútnou dôverou zverila do rúk sympatickej kaderníčky Zuzky. Vybrala pre mňa dokonalú farbu, ktorú milujem! Strih je veľmi praktický, dáva mi veľa možností na úpravu. Či vlasy vyfúkam, vyžehlím alebo len tak nechám voľne ,,žiť" svojím životom, vždy vyzerajú upravene alebo cielene neupravene. :)

 

Odporúčame prečítať:  Vďaka čomu budete dlhšie žiť?

premena kamzakrasou jesen

Zdroj: Shutterstock®

Ku krásnemu účesu mi zladil líčenie fantastický Tomáš. Hoci bola nedeľa a čas obeda, príležitosť nás zviedla k vytvoreniu výraznejšieho večerného vzhľadu. Ten pocit, keď sa pozriete do zrkadla a vidíte, ako sa váš pohľad zmenil vďaka správne zvoleným tieňom je ohromný a celkom zreteľne počujete v hlave: ,,and the Oscar goes to..."

 

Počas zmenárne KAMzaKRASOU.sk som sa cítila neskutočne. Ľudia, ktorí mi venovali pozornosť sú skutoční profesionáli a najmä fantastickí ľudia. Vďaka ich prístupu som si mohla tieto chvíle pozornosti naplno vychutnať. V priateľskej atmosfére si ani neuvedomíte prítomnosť kamery a fotoapáratu. A predsa sa nakoniec cítite ako super VIP. Zmenáreň nemení vás, ale váš pohľad na seba samú. Ubezpečujem vás, že toľko slov chvály, ktoré si vypočujete za pár hodín, vás nabije poriadnou dávkou sebavedomia! Rovnako aj následné pozitívne reakcie okolia, vďaka ktorým budem žiariť spokojnosťou do Vianoc. :)

 

Odporúčame prečítať:  7 top tipov, ako schudnúť z oblasti brucha

premena pred a po

Zdroj: Shutterstock®

O túto krásnu premenu sa opäť postaral tím profesionálov:

 

Vlasy: Zuzana Komárová - kontakt - 0908 123 169

Vizáž: Tomáš Vida

Foto: Miro Ardon https://www.facebook.com/miroslav.ardon.5

Priestory: Salón de Luxe - www.deluxesalon.sk 

premena pred a po

Zdroj: Shutterstock®

16 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.10.2015 18:08

naozaj veľmi vydarená premena... super

Vaše meno:

Mária Sedláková

Mária Sedláková

16.10.2015 12:28

úžasná premena ... Katka vyzerá veľmi dobre

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.10.2015 20:11

Wáááááw skvelá premena Katka moc vám to pristane

Vaše meno:

Dorka

Dorka

14.11.2015 11:42

Fantasická premena:)

Vaše meno:

Patrícia Paškanová

Patrícia Paškanová

14.11.2015 22:18

poriadna premena, super :)

Vaše meno:

Juliana Šurkovská

Juliana Šurkovská

17.11.2015 18:03

skvelá premena, veľmi jej to pristane:)

Vaše meno:

Renáta Mularčíková

Renáta Mularčíková

19.11.2015 01:11

tak toto je premena-Super

Vaše meno:

Nikoleta Demkova

Nikoleta Demkova

13.12.2015 15:07

super premena....si fakt kocka....velmi ti to pristane....fakt skvele....

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.12.2015 18:31

naozaj vydarená premena :)

Vaše meno:

Andrea Zarska

Andrea Zarska

25.12.2015 21:14

Krasna premena

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.12.2015 16:35

veľmi jej to sadne... omladla.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 22:50

parada

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

17.05.2016 17:17

očarujúca premena

Vaše meno:

Alena Mattová

Alena Mattová

04.10.2016 09:09

Super premena

Vaše meno:

Nadežda Siriková

Nadežda Siriková

29.12.2016 18:53

super premena ,celkom iná žena z nej je :-)

Vaše meno:

Marie Gutmannová

Marie Gutmannová

31.10.2017 19:13

ozaj super premena

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE