Jemné pokožka s príjemnou vôňou bez chĺpkov

Ani sme si neužili zimu a už tu máme leto. Slnko hreje každým dňom viac a teploty nezadržateľne stúpajú.

 

Nastal čas obliecť sa do sukní, tielok alebo rovno plaviek. A práve to je dôvod, pre ktorý vzrastá pred letom dopyt po produktoch na holenie a depilovanie, pričom medzi najúčinnejšie a najobľúbenejšie patrí depilácia voskom. 

 

Tá sa stala populárnou vďaka svojej jednoduchosti a efektívnosti. Kým pri holení žiletkou ostanú nohy naozaj jemné len 24 hodín, po dobre urobenej depilácii chĺpky nerastú aj niekoľko týždňov. Plusom tiež je, že čím častejšie odstraňujete chĺpky voskom, tým jemnejšie a slabšie sú nové chĺpky.

depilácia voskom

Zdroj: Shutterstock®

Je na vás, či sa rozhodnete zveriť do rúk kozmetičke, alebo si vyskúšate depiláciu samy doma. Pred niekoľkými rokmi sa už aj na slovenskom trhu začali stávať dostupnými v drogériách produkty na domácu depiláciu voskom – v súčasnosti veľmi populárne – voskové pásiky a depilačné krémy.

 

Na výber je ich už teraz mnoho, preto je prirodzené, že sa orientujeme na produkt, ktorý ponúka niečo viac.

depilácia voskom

Zdroj: Shutterstock®

Značka Depilan sa preto rozhodla svoje produkty obohatiť o novú radu s malým vylepšením – príjemnou ovocnou vôňou. Primerane k nej sa vytvoril aj celkový dizajn týchto nových produktov, ktorý pôsobí sviežo, trendy a svojou farebnosťou púta pozornosť už na regáli.

depilan depilačné pásiky

Zdroj: Shutterstock®

Produkty Depilan tak ponúkajú rokmi overenú kvalitu a niečo navyše. Nový depilačný krém a pásiky s názvom FRUITY MIX obsahujú ureu, lipidy a provitamín B5, ktoré pokožku upokojujú a zanechávajú ju príjemne hebkú a jemnú. Ich aplikácia je jednoduchá a efektívna a pri depilačných pásikoch sú v balení aj hydratačné obrúsky bez parabénov, ktoré upokoja pokožku po depilácii a odstránia zvyšky vosku.

depilácia depilan

Zdroj: Shutterstock®

Depilan Fruity Mix depilačný krém sa predáva v balení 125 ml a v jeho exotickej vôni sa ukrýva mix manga, papáje a kiwi. Depilan Fruity Mix depilačné pásiky so studeným voskom na telo – alebo bikiny a podpazušie – ponúka zase vôňu bobúľ v mixe z maliny, jahody a černice. V pomere cena a výkon sú lacnejšie ako by ste čakali, produkty sa predávajú za cenu 4,99 až 5,59 € za balenie. Zaobstarajte si ich ešte dnes a vydajte sa do letných dní s jemnou pokožkou a ovocnou vôňou.

 

3 komentárov
Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

23.08.2014 14:15

určite ho vyskúšam.

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

10.04.2016 19:24

práve som si ich kúpila - tie pásiky. stále 3 eurá a sú docela fajn. teda lepšie ako depilačné krémy

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

12.04.2016 10:48

túto značku nepoznám

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE