APEIRON - BIO kozmetika, ktorú si vaša pleť zamiluje

Kozmetické výrobky sú neodmysliteľnou súčasťou každej ženy. V obchodoch ju možno nájsť na každom kroku, v rôznych farebných obaloch okrášlených značkami a reklamnými sloganmi.

 

Vybrať si tú správnu je preto často zložitejšie, ako na prvý pohľad vyzerá a to najmä v prípade, ak je vaša pleť citlivejšia na agresívne chemické látky vyskytujúce sa v mnohých kozmetických výrobkoch.

 

 

Máme však pre Vás skvelý tip – vyskúšajte biokozmetiku!

 

Bez chemických prímesí

 

Spoločnosť Apeiron Nature Care vznikla v roku 1999 s víziou vytvárať zdravú prírodnú kozmetiku, ktorá je pre telo prirodzenejšia ako výrobky plné chémie. Roky skúseností, výskumov a vývoja priniesli skutočné ovocie –  skutočnú bio kozmetiku, ktorá neobsahuje žiadne syntetické farbivá, minerálne oleje, silikónové látky ani prvky, ktoré by mohli pôsobiť pre pokožku agresívne. Spoločnosť sa navyše vyhýba testovaniu na zvieratách, pridávaniu alkoholu do produktov a ich obaly sú dokonca recyklovateľné.

apeiron biokozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Miesto spomenutých prímesí, ktoré obsahuje väčšina bežne dostupných kozmetických produktov na trhu, nájdete v kozmetike Apeiron rôzne rastlinné oleje a extrakty. Či už sú to výťažky z rakytníka, slnečnicového, palmového, olivového či ricínového oleja, čajovníkového oleja, alebo soľ priamo z Himalájí či olej z baobabu, každý výrobok dokáže telu dodať potrebné látky a živiny aj bez nutnosti chemickej úpravy. V mnohých výrobkoch dokonca nie sú žiadne látky zvieracieho pôvodu – sú teda vhodné aj pre vegánov.

apeiron biokozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Kozmetika pre celú rodinu

 

Šetrnú prírodnú kozmetiku môže využívať celá rodina. Medzi výrobkami je totiž možné nájsť produkty určené pre pleť, pre starostlivosť o telo či vlasy, ale dokonca aj ústnu vodu či detskú kozmetiku, určenú pre tú najjemnejšiu detskú pokožku.

apeiron biokozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Ak stále hľadáte vhodnú kozmetiku v priaznivých cenách, možno ste ju práve našli. Kozmetika Apeiron vám zaručí nielen prírodné látky, ale pomôže Vám pri mnohých problémoch pri pleti náročnej na starostlivosť, vysušenej pokožke, neposlušných vlasoch či starostlivosti o ústnu dutinu. 

ružová voda apeiron

Zdroj: Shutterstock®

Na Slovensko sa táto značka dostáva vďaka www.hanojushop.sk, kde si ju môžete zakúpiť online.

 

Náš typ - Ružová voda - Vitálny sprej a tonic. S prichádzajúcim letom ho privíta každá z nás, výborne do kabelky a na každodenné osvieženie. Ružová voda sa tradične používa ako tonizujúca starostlivosť pre telo a dušu. Jemne voňavý sprej ideálne kombinuje ošetrujúci účinok so zmyselným osviežením. Vitalizuje a čistí pleť, zvlhčuje a pripraví tak optimálne citlivú pleť po ošetrení na nasledovné čistenie. 

 

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

25.05.2015 13:49

o tejto kozmetike som ešte nepočula , no rada by som ju vyskúšala

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

25.05.2015 19:29

Nepoznám túto kozmetiku je zaujímavá

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE