MIKRODERMABRÁZIA DOMA? VYGUMUJTE SI VRÁSKY.

Návšteva kozmetického salóna dvakrát do týždňa. Nereálne? Nevadí. Revolučná novinka Philips VisaCare zbaví pleť odumretých buniek a navráti jej pocit spevnenia a prirodzený jas už za štyri až šesť týždňov. Predstavujeme novú úroveň ošetrenia – mikrodermabrázia v pohodlí vášho domova.

 

Jemná ako hodváb, dokonale hladká je tvár čerstvo narodeného dieťaťa.

 

Úsmevy, starosti, radosti ale i životné prostredie a stres do nej postupne vrývajú svoje stopy, ktoré časom neúprosne pribúdajú. Už po tridsiatke naberajú na intenzite, začínajú byť čoraz viditeľnejšie a hlbšie. Pleť stráca svoju silu, iskru a postupne i kontúry. Objavujú sa prvé vrásky, pleť je suchšia a ochabnutejšia. Odumreté časti kože bránia prirodzenej obnove pleti a ani ten najkvalitnejší krém cez ne neprenikne. Čas nezastavíme, ale navrátiť pleti to, čo jej patrí, dokážeme. 

 

Philips predstavuje revolučný mikrodermabrazívny prístroj VisaCare (SC6240/01), ktorý využíva osvedčenú, neinvazívnu metódu omladzovania pleti, ktorá je mimoriadne obľúbenou procedúrou kozmetických salónov. Ide o kombináciu veľmi šetrného mechanického peelingu a účinnej masáže, ktorá efektívne odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň stimuluje prirodzenú obnovu pleti. Výsledkom je posilnená základná vrstva kože, tvorba nových kolagénových a elastínových vlákien. Novinka Philips VisaCare prináša túto procedúru do domáceho prostredia, kde si ju ženy môžu dopriať tak často, ako je potrebné pre najdokonalejší výsledný efekt, dva krát do týždňa. 

Philips VisaCare SC6240/01

Zdroj: Shutterstock®

S pribúdajúcim vekom stráca pleť pevnosť, jas a textúru a je veľmi dôležité včas na tieto prejavy starnutia reagovať. Aj to je dôvod, prečo sme vytvorili Philips VisaCare. Tento jedinečný mikrodermabrazívny prístroj ženám prináša bezpečné, efektívne a jednoducho použiteľné riešenie pre boj s prvými známkami starnutia. To všetko navyše v pohodlí ich domova,“ hovorí Stanislav Krupa, marketingový manažér Philips.

Philips VisaCare SC6240/01

Zdroj: Shutterstock®

Prirodzený omladzovací proces pleti.

Alebo, ako Philips VisaCare funguje?

 

Philips VisaCare SC6240/01 využíva jedinečný systém Philips DualAction Air Lift and Exfoliate, ktorý nielenže jemne a efektívne odstráni odumreté kožné bunky, ale zároveň pleť premasíruje.

 

Súčasťou hlavice prístroja Philips VisaCare je exfoliačný krúžok, ktorý je špeciálne navrhnutý na optimalizovanie intenzity peelingu. Vďaka tomu je omnoho účinnejší ako len samotné používanie klasických peelingových krémov. Na špičke exfoliačného krúžku je totiž viac ako 100 000 pevných častíc, ktoré umožňujú kontrolované a efektívne odstránenie odumretých buniek kože. Pleť po aplikácii zostáva dokonale jemná a hladká. Ošetrenie pleti prístrojom zároveň spúšťa prirodzený proces obnovy buniek aj v hlbších vrstvách kože. 

Philips VisaCare SC6240/01

Zdroj: Shutterstock®

Philips VisaCare Air Lift systém používa jemné vákuové sanie na vytvorenie unikátnej masážnej techniky, ktorá stimuluje hlbšie vrstvy pokožky, jemne ich napína a zdvíha. Primeraná úroveň nadvihnutia a napnutia kože stimuluje mikrocirkuláciu a vybudí základné bunky väzivového tkaniva – fibroblasty, ktoré zvyšujú produkciu kolagénových a elastínových vlákien. Pleť tak vyzerá zdravo, žiari a je revitalizovaná.

 

Philips VisaCare má vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá umožňuje pohodlné používanie bez zavadzajúceho kábla. Zariadenie je určené pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Súčasťou štandardnej výbavy sú dve hlavice určené buď pre normálnu alebo citlivú pleť. Môže tak poskytnúť bezpečnú a efektívnu starostlivosť skutočne všetkým.

Philips VisaCare SC6240/01

Zdroj: Shutterstock®

Kedy a ako často prístroj používať?

 

Bezšnúrový prístroj Philips VisaCare sa odporúča používať 2 x týždenne, najlepšie večer. Ošetrenie by malo trvať približne 5 minút. Po použití sa odporúča naniesť na pleť výživný hydratačný krém alebo masku, ktorá po aplikácii prenikne hlbšie, čím zintenzívni pôsobenie účinných látok. 

 

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

13.09.2015 10:04

zišiel by sa mi doma :-)

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

14.09.2015 09:24

Aj mne by sa zišiel takýto pomocník...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 13:46

toto by som chcela ako darček :) wau

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

14.12.2015 21:02

velice šikovná vecička

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

30.12.2015 17:57

Na moje vrásky by som brala hned

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.01.2016 06:58

velmi dobry pomocnik

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE