Oriflame vás opojí luxusom, ak mu to dovolíte

V Oriflame sa prepisuje história! Na začiatku jesene spôsobil v radoch vôní švédskej kozmetiky rozruch jedinečný, a čo je dôležitejšie, úplne prvý parfum. Keď mu dáte šancu, stane sa vaším verným spoločníkom na veľmi dlhý čas. Jeho vábivej vôni sa poddáte a obľúbite si ho.

 

Dámy, nechajte sa rozmaznávať v poradí štrnástou kampaňou Oriflame v tomto roku, ktorá nezabúda na žiadne túžby a priania modernej ženy. Myslí na jej každodenné strasti a snaží sa jej ich uľahčiť malými kozmetickými zázrakmi, ktoré vyriešia drobné nedokonalosti vzhľadu hravo a rýchlo. Nahliadnite s nami do novšieho, vylepšeného sveta prírodnej švédskej kozmetiky, kde fantázia nepozná hranice a žena hrá prím.

 

Luxus vo flakóne: Prvý parfum od Oriflame je tu!

Giordani Gold Essenza parfém oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Oriflame chce, aby sa každá z vás cítila výnimočnou, veď rozmaznávanie nie je hriech! V novej kampani prinášame jedinečnú novinku. Po prvý raz sa totiž môže jedna z našich vôní tešiť prívlastku parfum. Giordani Gold Essenza predstavuje číru dokonalosť – od výnimočnej vône cez jeho úžasné prevedenie až po pocit, ktorý vám dodá po jeho vyskúšaní. Začneme od povrchu...  

Giordani Gold Essenza parfém oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Jeho robustný sklenený flakón možno prirovnať k majstrovskému dielu, srší z neho dokonalosť a premyslenosť až do posledného detailu. Uzáver nie je zdobený ničím iným ako pravým lístkovým zlatom, a sme si istí, že ulahodí oku každej perfekcionistky. Majiteľky prvého parfumu od Oriflame sa ním budú doslova pýšiť.

 

Presne na to tu G.G Essenza je, aby v každej z nás vzbudil pocit krásy a neodolateľnosti pri každom jednom streknutí.  

Giordani Gold Essenza parfém oriflame

Zdroj: Shutterstock®

G.G Essenza pochádza z dielne majstra Farbicea Pellegrina, Francúza, ktorý má „na svedomí“ svetoznáme vône. Pri tvorbe nášho parfumu od Oriflame sa inšpiroval prechádzkou pomarančovníkovým hájom na Sicílii, ktorá v ňom zanechala hlbokú stopu. Oranžové citrusy ho dostali a pomarančová vôňa sa stala hlavnou zložkou parfumu. Parfum G.G Essenza je nádhernou symbiózou vzácneho kalábrijského bergamotu, citróna a mandarínky. Z uvoľňujúcej vône ucítite kľúčové pomarančovníkové kvety, himalájsky jazmín sambac a zelené mandle. K absolútnej súhre privádzajú parfum tóny toskánskeho dreva, jantáru a vzácneho pižma.

Vedeli ste, že... Kalábrijský bergamot je citrus, ktorý veľkosťou pripomína pomaranč, no farbou citrón? Vznikol pravdepodobne skrížením limety a larahy a vo veľkom sa pestuje najmä na juhu talianskej Kalábrie. 

 

 

G.G Essenza doslova opantá zmysly modernej ženy. Navyše patrí do osvedčeného luxusného radu Giordani Gold, ktorý predstavuje kvalitu a spoľahlivosť. Pozor, nepremrhajte jedinečnú šancu. Parfum G.G Essenza teraz za exkluzívnu cenu! Ak ste nakúpili z katalógu 13 výrobky v hodnote aspoň 20 eur, môžete ho mať už za 19,99 eur.

oriflame luxusné produkty

Zdroj: Shutterstock®

Korektor, na ktorý sa spoľahnete

 

Máte za sebou prebdenú noc, ktorá vám pod očami zanechala tmavé kruhy, či sa už roky trápite so škvrnami na tvári, ktoré ešte žiadny produkt nezakryl? Nezúfajte a stavte na Korektor Giordani Gold Secret. Odstránenie vašich problémov sa stane jeho hlavným cieľom. Náš korektor má krémovú konzistenciu a podobne ako krycí krém je obohatený o omladzujúci rastlinný výťažok. Nie nadarmo má korektor v názve slovíčko „secret“, čo znamená tajomstvo. Keď si ho nanesiete na akúkoľvek časť tela, nikto si nevšimne, že ho vôbec máte.

oriflame giordani gold

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Dominika Hudáková

Dominika Hudáková

05.10.2015 22:52

Dovolim co by nie :D

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.12.2015 17:44

dýcha z toho luxus...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE