Regenerácia, energia a okysličenie pleti v jednom kroku. Ako na to?

Každý deň sa stretávame s novými trendmi, ktoré majú prispievať k našej kráse. Skúšame rôzne diéty – DASH diéta, paleo, ovocná, delená atď., k tomu skúšame rôzne cviky na spevnenie bruška, zadočku a stehien, cviky na spevnenie poprsia a množstvo rôznych trikov, ktoré v mnohých prípadoch sľubujú zázraky na počkanie.

 

Ale ako to je s našou pleťou? Stačí ju len odlíčiť alebo je vhodné vyskúšať dvoj či trojkrokovú starostlivosť, poprípade iné špeciálne ošetrenia? My vám povieme, ktoré 3 základné kroky vám zabezpečia, aby vaša pleť bola žiarivá, svieža a aby vyzerala stále dokonalo.

 

Pozri aj: TEST: Toaletná voda Desigual FUN

Vitamíny pre pleť

Zdroj: Shutterstock®

Regenerácia pokožky

Ako najväčší orgán je pokožka zodpovedná za ochranu, udržiava konštantnú teplotu, zabezpečuje zmysel pre dotyk, a navyše, má úžasnú schopnosť regenerovať sa. Mladá pleť dokáže obnovovať svoj povrch každé 2 až 3 týždne na epidermálnej (povrchovej) úrovni. Avšak, v dôsledku zubu času, znečisťujúcich látok vo vzduchu a expozícii slnka, pleť stráca svoju elasticitu. Z toho dôvodu je dôležité vsadiť na konzumáciu vitamínov a minerálov, aby sme podporili jej prirodzené funkcie. 

 

Odporúčame: TEST: Jimmy Choo L´EAU Toaletná voda

 

Aké vitamíny a minerály zaradiť na tanier?

V prvom rade je to kyselina askorbová, teda vitamín C, ktorý podporuje celý proces regenerácie pokožky. Prispieva k oprave a rastu tkanív v tele a navyše, je potrebný pre tvorbu kolagénu. Ten zasa zabezpečuje elasticitu pokožky.

 

Nemôžeme zabudnúť ani na vitamín E, ktorý zlepšuje štruktúru pokožky, zabezpečuje jej jemnosť a vlhkosť. Navyše, chráni bunkové membrány pred poškodením vplyvom voľných radikálov.

 

Na druhej strane zasa zinok podporuje imunitnú funkciu a pomáha pri procese obnovy a rastu tkanív v tele. V poslednom rade by ste mali vsadiť aj na vitamín A, ktorý je nevyhnutný pri procese regenerácie a to tým, že pomáha predchádzať vzniku vrások a pigmentových škvŕn. 

Energizácia pleti

Zdroj: Shutterstock®

Energizácia pleti

Postupne ako sa prebúdzame do tmy a rána sú chladnejšie, je pre nás ťažšie vstať z postele. Samozrejme, káva je naším pomocníkom, ktorý nám dodá aspoň trošku energie. Ale čo naša pleť? Čo povzbudí ju, aby nevyzerala tak mdlo a bez života? V tomto prípade je vhodné vsadiť na jej rozžiarenie. Okrem príjemnej masáže, ktorá v nej rozprúdi krv, môžete rovnako užívať na vitamíny, antioxidanty alebo na vhodné pleťové prípravky, ktoré ju rozžiaria a bunky v nej roztancujú

okysličenie pleti

Zdroj: Shutterstock®

Okysličenie pleti – oxygenoterapia

Je známe, že kyslík prispieva k zdraviu pokožky. V tomto prípade ani nie je tak dôležitý ten, ktorý dýchame, pretože je plný škodlivých látok, ale práve čistý kyslík. Mnohí využívajú moderné, avšak drahé kyslíkové komory, ktoré zabezpečujú liečbu kyslíkom. Táto liečba predstavuje jednoduchý a prirodzený spôsob, vďaka ktorému umožníte pokožke dýchať a omladíte ju zvnútra, teda z hlbších vrstiev.

 

Kyslíková terapia stimuluje tvorbu kolagénu, zvyšuje pružnosť pokožky, zlepšuje jej regeneráciu, navyše, pomáha čistiť póry a odstraňovať nečistoty, vyhladzuje vrásky, zvyšuje jej hydratáciu a pôsobí antibakteriálne. 

Eisenberg pleťová kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Regenerácia, energia a okysličenie pleti 3v1

Každá z nás by si mala z času na čas dopriať kvalitné ošetrenie v salóne. Je to príjemný relax a hlavne ten pocit, keď nemusíte robiť nič, pretože všetko spraví za vás niekto iný, je na nezaplatenie. Je nám jasné, že nie vždy to je možné. No čo tak skúsiť domácu starostlivosť, vďaka ktorej bude vaša pleť svieža a jemná? Doprajte jej regeneráciu (prostredníctvom enzýmu), energiu (prostredníctvom molekuly cytokín) a okysličenie (prostredníctvom biostimulínu), a to vďaka patentovanému revolučnému zloženiu TRIO-MOLECULAR® luxusnej francúzskej značky EISENBERG.

 

Značka Eisenberg je inšpirovaná prírodou, ponúka vysoko pokrokovú pleťovú starostlivosť a odkrýva pravú expertízu v oblasti omladzovania pre vyzdvihnutie každej ženy a rovnako aj muža. Ponúka celý rad produktov, cielených na pleť tváre aj pokožku tela, vrátane skrášľujúcich prípravkov, prípravkov slnečnej starostlivosti a unikátnej kolekcie pôsobivých vôní.

 

Revolučné zloženie je srdcom každého pleťové prípravku EISENBERG Paris. Prispieva k okamžitým výsledkom pre viditeľne mladšiu a krajšiu pleť. Tak objavte aj vy dokonalý súlad výsledkov, elegancie, luxusu a nadčasovosti. 

 

Produkty luxusnej značky Eisenberg nájdete v sieti FAnn parfumérii od októbra 2017.

 

Zaujme ťa: TEST: Lanvin Modern Princess parfumovaná voda

8 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

10.11.2017 08:09

Účinná metóda na rozjasnenie pleti, eliminovanie vrások, zlepšenie pevnosti a pružnosti.... po ošetrení miznú stopy po únave a strese...keby to nebolo také drahé a hlavne kozmetika Eisenberg

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

10.11.2017 16:55

môj plat mi na to stačiť asi nebude :(

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

10.11.2017 17:59

Nebolo by od veci, ale každý může vyskakovať len do výšky príjmov

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

10.11.2017 18:21

...hm...pri tých cenách asi len budem naďalej praktizovať regeneráciu, energiu a okysličenie pleti nie v jednom, ale v tisíc krokoch- t.j. prechádzkami

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

12.11.2017 06:53

Tak to by som potrebovala..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

12.11.2017 14:29

to by potrebovala každá z nás, ale...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 20:05

dala by som sa hýčkať

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

10.05.2019 23:17

Fúú tak o tomto môžem len snívať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE