Vymeňte žiletku za nový Veet!

Obočie je podľa popredných vizážistov určujúcim prvkom ženskej krásy. Úprava obočia napriek tomu pre veľa žien predstavuje nočnú moru. Nehody s oholeným obočím alebo porezaným podpazuším sú ale navždy pasé. Všetky šikovné ženy totiž už zahodili žiletku do koša a naučili sa používať úžasnú novinku - elektrický zastrihávač Veet Sensitive Precision. Tento malý zázrak dokáže behom chvíľky jemne a presne skrátiť chĺpky, a tvarovať tak obočie, ktoré podčiarkuje osobnosť svojej nositeľky.

 

Sme citlivé. Sme náladové. Sme roztržité. A preto keď my ženy potrebujeme na poslednú chvíľu doladiť svoj vzhľad úpravou obočia alebo podpazušia, potrebujeme jemného a spoľahlivého partnera. Nikto sa zatiaľ neosvedčil lepšie ako nový Veet Sensitive Precision - elektrický zastrihávač, ktorý strčí hravo do vrecka akúkoľvek žiletku alebo pinzetu. „Obľúbila som si ho hlavne na úpravu obočia. Dokážem si ho vytvarovať počas minúty. Necítim potom podráždenie kože, čo bol niekedy môj problém u bežných žiletiek alebo pinziet,“ hovorí Tereza, ktorá na strojček narazila náhodou.

 

Hoci sa ideálny vzhľad obočia podľa módneho diktátu mení - jedno zostáva rovnaké. Obočie pomáha tvarovať tvár. Či už chce mať žena úzku linku skoro ako z 90. rokov alebo trendy široké obočie, musí mu venovať náležitú starostlivosť. „Bohužiaľ som dosť vyťažená, nemám čas stráviť pri zrkadle dve hodiny a hrať sa s chĺpkami, potrebujem sa zbaviť tých nadbytočných čo možno najrýchlejšie, bez nanášanie peny, gélu, čohokoľvek, jeden pohyb a je to," dodáva Tereza. Všetky tieto výhody má práve Veet Sensitive Precision.

 

Odporúčame tiež:  TEST: VEET depilačný krém a voskové pásiky

 

Veet Sensitive Precision

Zdroj: Shutterstock®

Najnovší elektrický zastrihávač pritom zďaleka neslúži len k skracovaniu a tvarovaniu obočia. Možno sa s ním zbaviť chĺpkov všade tam, kde máme citlivú kožu. Je preto ideálny aj na úpravu chĺpkov na lícach, ale aj na odstránenie porastu podpazušia a slabín, na ktoré niektoré ženy začnú na jeseň zabúdať. „Neviem si predstaviť, že by som vyrazila na rande inak, než s dokonale hebkým podpazuším. Viem, je to možno prehnané, mužom na tom možno až toľko nezáleží, ale pre môj pocit je to zásadné. Nový Veet je voči koži naozaj citlivý, nehrozí mi žiadna vyrážka na koži alebo porezanie," dopĺňa Tereza. Veet Sensitive Precision je stvorený pre najjemnejšiu a rýchlu starostlivosť, ale sám veľa starostlivosti nevyžaduje. Ružovú hlavicu tohto precízneho elektrického pomocníka stačí po použití len opláchnuť vodou, zvyšok tela prístroja ľahko oprášte a Veet Sensitive Precision je pripravený opäť vyraziť do boja za našu krásu.

 

Takže, dámy, zahoďte žiletku,

a pripravte sa na svoj prvý ťah s Veet Sensitive Precision!

 

 

Odporúčame tiež:  Ako si vytvoriť svoju vlastnú čajovú zmes

 

2 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

25.10.2016 19:37

to obočie mi dáva tiež zabrať

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.11.2016 09:28

praktická pomôcka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE