Ako mať zdravé a kvalitné vlasy? Spoznaj tento systém starostlivosti!

Zdravie a kvalita vlasov zásadne ovplyvňuje náš vzhľad, preto si našu starostlivosť určite zaslúžia. Napriek rôznym inováciám a rôznym výskumom sa aj vývoj v tejto oblasti vracia do náručia prírody a na jej podkladoch stavia vytváranie nových skrášľovacích produktov. Prírodné výťažky sú nielen príjemné, ale aj účinné.

V týchto dňoch k vám prichádza unikátny systém starostlivosti o vlasy LR ALOE VIA NUTRI-REPAIR HAIR CARE, ktorý spája tradičné účinky Aloe vera s unikátnym výživným a regeneračným olejovým komplexom. Nový rad ošetrujúcich produktov je určený širokej škále zákazníkov s normálnymi vlasmi až po suché a poškodené vlasy.

Šampón na vlasy so 45 % Aloe vera gélom a bio výťažkom z bambusu šetrne vlasy zbaví nečistôt, posilní ich zvonku a hydratuje pokožku hlavy. „Bambus je cenený pre vysoký obsah antioxidantov, aminokyselín, enzýmov, vitamínov a minerálov. Vlasy posilňuje a intenzívne hydratuje bez toho, aby ich zaťažoval. Obnovuje prirodzenú schopnosť vlasov odolávať bežným nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia,“ vysvetľuje MUDr. Tomáš Kampe, primár dermatológie a odborný konzultant spoločnosti LR Health & Beauty s tým, že výťažok z bambusu sa spája s ďalšou účinnou zložkou – Aloe vera, ktorá odstraňuje šupiny, odumreté bunky kože a podporuje rast vlasov.

Pozri aj: Mužská vs. ženská pleť: Sú naozaj natoľko odlišné?

LR ALOE VIA NUTRI-REPAIR HAIR CARE

Zdroj: Shutterstock®

LR ALOE VIA NUTRI-REPAIR HAIR CARE - šampón, kondicionér, maska, kúra

Kondicionér na vlasy s 15 % obsahom Aloe vera gélu a komplexom Nutri-Oil-Repair zo 7 olejov vlasy vyživuje a šetrne regeneruje, spevňuje a uhladzuje povrch vlasov. „Olejový komplex dokáže dodať aj veľmi suchým vlasom a pokožke potrebné živiny a zároveň pôsobí antibakteriálne a proti voľným radikálom,“ hovorí MUDr. Tomáš Kampe z LR Health & Beauty.

Maska na vlasy s 15 % obsahom Aloe vera gélu a komplexom Nutri-Oil-Repair vyživuje a regeneruje vlas do hĺbky, vypĺňa porézne miesta a vracia vlasom stabilitu. „Táto starostlivosť je obzvlášť dôležitá v zimnom a letnom období, kedy vlasy trpia mrazom, suchým vzduchom v interiéri alebo, naopak, účinkami UV žiarenia, čoho výsledkom je strata lesku a zvýšená lámavosť,“ varuje MUDr. Tomáš Kampe z LR Health & Beauty.  

starostlivosť o vlasy aloe vera hair LR

Zdroj: Shutterstock®

Kúra na vlasy so 45 % obsahom Aloe vera gélu a výťažkom z bio bambusu pôsobí na vlasy ako ochranný plášť pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vlasy vyživuje a hydratuje. „Šampón na vlasy a Kondicionér sú určené pre každodennú starostlivosť, Kúra na vlasy pre denný styling a aspoň raz týždenne doprajte svojim vlasov extra starostlivosť s produktom Maska na vlasy. Nechajte svoje vlasy hýčkať výživnými olejmi, Aloe vera a odolným bambusom a výsledky, v podobe zdravých a silných vlasov, sa čoskoro dostavia. Všetky prípravky tak uvítajú nielen milovníci luxusnej starostlivosti a zdravého životného štýlu, ale aj pacienti, trpiaci dermatitídami a alergiami,“ uvádza na záver primár dermatológie MUDr. Tomáš Kampe.

Text vznikol v spolupráci s MUDr. Tomášom Kampe, primárom dermatológie a odborným konzultantom spoločnosti LR Health & Beauty.

7 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

17.07.2018 10:01

Kvalitných prípravkov pre krásne vlásky nie je nikdy dosť. Rada si nechám poradiť, veď mať v 50-ke dlhé vlasy a udržať si ich navyše pekné a zdravé, to už stojí trochu viac námahy...

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

18.07.2018 10:24

a hlavne treba sa udržiavať aj zvnútra.. stravou, pitným režimom

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

20.07.2018 06:54

Vlasy si rozhodne zaslúžia našu starostlivosť.

Vaše meno:

Denisa Oravcová

Denisa Oravcová

22.07.2018 22:55

Doma mám aloe vera gél na zuby a je úžasný, tak si myslím že ani prípravky na vlasy obsahujúce aloe vera nebudú na zahodenie :-)

Vaše meno:

Viera Bátorová

Viera Bátorová

24.07.2018 12:45

Aloe vera je skvelá rastlinka na všetko

Vaše meno:

Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

29.07.2018 11:16

aleo vera je všeliek na vnútorné aj vonakjšie použitie...už je toho tak veľa že človek potom nevie kde vyberať ... ale pokým nevyskúša tak nevie :-)

Vaše meno:

Jana Guteková

Jana Guteková

02.08.2018 08:39

určite vyskusam :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE