Dokonalé vlny do piatich minút pre všetky typy vlasov

Túžite mať vytvorené dokonale zvodné vlny? Dnes vám ukážeme triky pre všetky dĺžky vlasov, ktoré si zamilujete! Navyše vlny si vytvoríte už za 5 minút! Ako na to?

 

Rovné, vlnité alebo kučeravé. Každá z nás z času na čas zatúži po zmene. Veď to poznáte, my, ktoré máme vlasy rovné a bez väčšieho objemu, by sme sa pekným a decentným vlnám iste potešili. Kučery a vlny nielenže pôsobia slávnostne, navyše vytvárajú nezameniteľný objem účesu. Preto sa hodia nielen na slávnostné príležitosti, akými sú oslava narodenín či svadba, ale zatúžime po nich i v bežný deň. Takéto vlny alebo kučery treba ale vedieť vykúzliť správnou cestou a my vám teraz ukážeme tri tipy, ako sa k sexi vlnám dopracovať. 

 

Ako si vytvoríte krásne vlny do 5 minút?

Ešte predtým, ako vám ukážeme jednotlivé postupy, treba si uvedomiť, že vlasy ešte pred tvorbou vĺn je potrebné trošku predpripraviť. Základ je však u všetkých rovnaký. Umyte svoje vlásky jemným šampónom, doprajte im balzam či masku a poriadne opláchnite.

 

Odporúčame aj: Vypnuté vlasy do drdola - rýchle, moderné a praktické

vlny rýchlo a jednoducho

Zdroj: Shutterstock®

Do uterákom vysušených vlasov naneste po celej dĺžke vlasové sérum pre oživenie ich lesku a ku korienkom trochu penového tužidla. Dajte si vždy pozor na to, aby ste na vlasy nanášali len primerané množstvo daného produktu. Tužidlo nie je potrebné nanášať do celej dĺžky vlasu, aby sa zbytočne nezaťažovali. V opačnom prípade by sa vám mohlo stať, že namiesto sexi vĺn budete mať na hlave po chvíli len ľahnutú slamu. 

 

Vlasy presušte fénom. Ideálne v predklone a najlepšie so studeným vzduchom. S týmto malým trikom vlasy pri korienkoch nadvihnete a tie získajú na objeme. Ak už sú vlasy suché či takmer suché, môžeme začať hru na rýchle a krásne vlny...

 

Odporúčame tiež: Štýl Beach Waves - vhodný pre všetky typy vlasov

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

28.07.2017 10:19

no neviem neviem či je to do piatich minút... ako inšpirácia super... vyskúšam...

Vaše meno:

Alena Cabakova

Alena Cabakova

28.07.2017 14:47

Ano, da sa to naozaj do 5 minut. Len to si treba natrenovat a mat kvalitnu kulmu a aj pripravky. Mam kamaratky, ktore toto robia skoro kazde rano a naozaj uz im to ide takto rychlostou blesku :)

benynka

benynka

28.07.2017 13:02

len ako dlho tie vlny vydržia? ja som mala vlasy do hodiny rovné a to som ani nevyšla z domu von, ale zase nedávala som toľko laku ako vo videách

Vaše meno:

Alena Cabakova

Alena Cabakova

28.07.2017 14:50

No toto je otazne. Rovnako mam prirodzene vlasy rovne ako droty. Na toto treba spravny postup a aj pripravky. A nie je to aj lakom. Ale aj pripravkom, ktory sa puzije pred. A tu pozor, ze na slabe (tensie) vlasy vobec nepomozu silnejsie pripravky. Prave naopak tie ich zatazia a tak sa skor vyrovnaju. Dakujem za dobru radu kadernicke. Mala s tym uplnu pradu.

Milka Damašková

Milka Damašková

28.07.2017 16:28

Ja mám tiež jemné vlasy,ktoré nedržia účes. Stačí vlhý vzduch a mám krep..použiť len kulmu mi moc nepomáha,hneď sa to povystiera.Preto si vlasy najskôr ešte vlhké natočím na papiloty a neskôr si ich nakulmujem. Vtedy účas drží. Ale chce to viac času-pochopiteľne....čo by som ja dala za to,keby stačilo tých 5 minútok...

Vaše meno:

Alena Cabakova

Alena Cabakova

28.07.2017 17:40

Ano potvdzujem toto aj mne velmi dobre funguje, mam rovnake vlasy. Tento sposob s kulmou a spravnymi pripravkami pouzivam skor na take jemne vlnky, ktore mi dodavaju objem :)

Libuše Šumná

Libuše Šumná

28.07.2017 19:06

když čtu příspěvky, zjišťuji, že nejsem sama, která má rovné jemné vlasy a účes, který si pracně vytvořím mi během hodiny zplihne

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

20.12.2017 08:28

takéto vlnky sa mi páčia, ženu to omladí

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE