Mužská CrossFit extáza v Bratislave

Fenomén menom CrossFit v posledných rokoch zažíva veľký boom. Nepredstaviteľné fyzické vypätie, ktoré musí každý súťažiaci v tomto športe vynaložiť je aj patrične viditeľné na ich postavách. 

 

Muži, ktorí sa venujú tomuto športu patria medzi najvyrysovanejších a „oku lahodiacich“ pre každú ženu. Veď ten, kto je zdatný v gymnastike, atletike, a zároveň aj v kulturistike, nemôže vyzerať zle.

Príležitosť uvidieť túto energizujúcu atmosféru, a samozrejme aj súťažiacich, prichádza vďaka podujatiu Central Europe Throwdown (CET). Uskutoční sa v sobotu 7.3.2015 v športovej hale Elán za účasti atlétov z 15 krajín Európy, pričom nebudú chýbať ani Slováci. Víťazi si prerozdelia výhru 7 500 eur. Prinášame vám galériu niektorých zo súťažiach, na ktorých sa už môžete tešiť.

CrossFit

Zdroj: Shutterstock®

CrossFit

Zdroj: Shutterstock®

Takzvané workouty sú dopredu tajné, a budú vyhlásené až v deň súťaže. Na ilustráciu minuloročné finále pozostávalo pre mužov z 5 vytiahnutí sa na kruhoch, 10 premiestení 70 kg činky, 1000 metrového statického veslovania, a to všetko v troch kolách.

CrossFit

Zdroj: Shutterstock®

CrossFit

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácii na http://centraleuropethrowdown.com/. Lístky na podujatie je možné zakúpiť cez sieť Ticketportal, alebo na mieste. Atmosféru z minulého ročníka je možné si pozrieť tu:

Nie že by sme Vás chceli na akciu nalákať, no keď si pozriete foto galériu súťažiacich, nebudete sa musieť dlho rozhodovať :)

 

GALÉRIA:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE