Reebok odštartoval bežeckú revolúciu novou technológiou ZPUMP FUSION

 

Reebok, svetový inovátor vo vybavení na fitness prišiel s revoluným vynálezom.

 

Nový typ bežeckých topánok ZPump Fusion sa prispôsobí akejkoľvek nohe a prinesie jej maximálne pohodlie, a to vďaka vzduchom vyplnenej dutine, ktorá po nafúknutí obomkne tvar nohy a vytvorí tak topánku na mieru.


 

Na rozdiel od tradičných bežeckých topánok, ktoré sa skladajú aj zo 40 častí, má ZPump Fusion od Reeboku len 3 základné diely. Každá z týchto častí má vplyv na lepšiu priľnavosť a ovládateľnosť topánky. Znamená to, že noha nemusí bojovať so žiadnymi pevnými súčiastkami, ktoré by obmedzovali jej pohyb. Na päte ZPump Fusion sa nachádza malé čerpadlo. Pri jeho stlačení sa prostredníctvom ventilu plní celá štruktúra vzduchom a pomaly sa prispôsobuje k tvaru nohy a uzatvára sa okolo jej hornej časti a zároveň päty. V prípade potreby môže každý bežec vzduch cez tento ventil aj vypustiť. 

Reebok Nový typ bežeckých topánok ZPump Fusion

Zdroj: Shutterstock®

  1. Pump Technológia Ide o vzduchom vyplnenú štruktúru, ktorá sa pružne adaptuje na tvar nohy tak, že sa nafúkne vzduchom a primkne sa k celkovej kontúre chodidla. Tvar sa tým zafixuje a zaistí maximálny výkon pri každom pohybe.

  2. Fusion Puzdro Puzdro Fusion zastáva funkciu obalu, ktorá drží všetky kľúčové komponenty ZPump Fusion pohromade. Obal sa dá roztiahnuť do 4 strán, je ľahký a bez švov.

  3. ZRated Podrážka Najvyššie tempo pri behu môžete dosiahnuť za tých predpokladov, že máte topánku s kvalitným základom, teda podrážkou. Podrážka technológie ZPump Fusion je inšpirovaná pneumatikami s hodnotením Z, teda takými, ktoré používajú silné autá pri vysokých rýchlostiach. 

Reebok Nový typ bežeckých topánok ZPump Fusion

Zdroj: Shutterstock®

Revolučná inovácia technológie Pump na ZPump Fusion je súčasťou globálnej mise značky Reebok. Tá chce zmeniť spôsob, ako ľudia nielen vnímajú, ale hlavne prežívajú fitness. Reebok v rámci novej kampane odvážne vyzýva celý svet: „Be More Human“. Toto jedinečné vyhlásenie je stelesnené i novým logom Reeboku – symbolom Delta.


 

V Reeboku veríme, že vďaka aktívnemu životu sa každý z nás môže stať tým najlepším, kým môže byť, a to v sociálnej, psychickej i fyzickej rovine,“ hovorí Matt O’Toole, prezident spoločnosti Reebok.

 

„My produkujeme iba také vybavenie, ktoré dokáže pocit lepšieho ja umocniť. Topánky ZPump Fusion sú toho jasným príkladom. Prispôsobí sa totiž nielen vašej nohe, ale aj koncentrácii. Jedine plným sústredením môžete otestovať, čo vaše telo pri behaní skutočne dokáže, dotknúť sa vlastných limitov a nakoniec byť „ Be More Human“.

Reebok Nový typ bežeckých topánok ZPump Fusion

Zdroj: Shutterstock®

Reebok Nový typ bežeckých topánok ZPump Fusion

Zdroj: Shutterstock®

Tenisky Reebok ZPump Fusion sú k dispozícii od 10. marca 2015 v sieti predajní A3 SPORT.

 

5 komentárov
Marika Michálková

Marika Michálková

06.05.2015 21:11

super

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

07.05.2015 08:46

Vyzerajú super a pohodlne

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

07.05.2015 21:32

každá žena by mala mať kvalitné bežecke tenisky je o nenormálne pohodlie ak si chcete oddýchnuť od lodičiek

Vaše meno:

Jana

Jana

11.05.2015 14:38

tie tenisky sú úžasné:)

Vaše meno:

Magdaléna Masárová

Magdaléna Masárová

24.06.2015 21:43

Tak v takýchto teniskách musí baviť behať aj tích čo sa inak veľmi športu neoddávajú... :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE