Aby si deti umývali zúbky s radosťou !

Presvedčiť deti, aby si pravidelne čistili zuby je pre rodičov niekedy nadľudský výkon. Značka Signal sa snaží im to uľahčiť neustálymi inováciami svojho detského portfólia zubných kefiek a pást. 

 

Aby bolo umývanie zúbkov pre deti zábavou, prichádza značka Signal s novou príchuťou zubnej pasty pre deti: po jahodovej a ovocnej sa na trh dostáva zubná pasta Signal Kids s príchuťou žuvačky! 

 

 

Zubná pasta Signal Kids so žuvačkovou príchuťou pomôže deťom spestriť každodenné umývanie zubov. Novinka je určená pre deti od 2 až do 6 rokov, ktoré si atraktívnu príchuť zubnej pasty určite zamilujú.

signal detské zubná pasty

Zdroj: Shutterstock®

Cieľom novej príchute je maximálne spríjemnenie čistenia prvých zúbkov, ktoré by pre malých nezbedníkov malo byť predovšetkým zábavné a jednoduché.

 

Okrem atraktívnej príchute Signal pri vývoji detských pást samozrejme kladie dôraz aj na jemné zloženie pre ďasná a zároveň na starostlivosť o zubnú sklovinu. Obsah fluoridu je prispôsobený deťom vo veku od 2 do 6 rokov. 
 

signal zubné pasty

Zdroj: Shutterstock®


Nová zubná pasta Signal Kids Bubble Gum so žuvačkovou príchuťou je už dostupná vo väčšine obchodných reťazcov a drogérií. Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena výrobku je 1,95 Eur.  
 

čistenie zubov

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

18.02.2015 20:59

deti si s takouto pastou budú zúbky určite umývať s radosťou - z vlastnej skúsenosti viem že deti zaujme hlavne vôňa chuť ale aj pekný obal pasty

Vaše meno:

Patrícia Paškanová

Patrícia Paškanová

20.02.2015 22:35

Je to určite nápaditá zubná pastička pre naše krásne detičky. Vyskúšame :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE