Domácnosť s vôňou čistoty s novinkami Henkel

Predvianočné upratovanie a zhon už každý z nás dobre pozná. Zamysleli ste sa ale nad upratovaním v novom roku? Svojej domácnosti dávame počas sviatkov poriadne zabrať. Po nich vytúžene čaká na svoj generálny poriadok. Tak ako sebe, doprajte aj svojej domácnosti v roku 2016 nový štart. Vyskúšajte obľúbené a kvalitné pracie a čistiace prostriedky, teraz v nových variantoch, ktoré vám prináša spoločnosť Henkel Slovensko.

 

Perte rozumne a štýlovo

 

Medzi vianočným oddychom a návštevami sa kôš s bielizňou zvykne naplniť až po okraj. Novoročné pranie si preto vyžaduje rýchle a kvalitné riešenie. Šetrite svoj čas, energiu i cenné eurá pre váš rodinný rozpočet. Značka Persil vám už tradične prináša kvalitné pracie prostriedky, s ktorými je pranie hračkou:

 

Persil gél Freshness by Silan 

 

Najlepší Persil gél1 si teraz môžete zakúpiť aj v novom variante. Obľúbené prémiové pracie gély rozširujú svoje portfólio o Persil gél Freshness by Silan (Persil gél so sviežosťou Silanu). Novinku s príťažlivou vôňou s doposiaľ nepoužitým parfémom si vybrali samotní spotrebitelia. Počas testovania ju označili za najobľúbenejšiu2.

 

1 V porovnaní s iným prémiovým gélom, výsledky interného testu, 20°C

2  Koncept test, EU, 2015

Persil gél Freshness by Silan

Zdroj: Shutterstock®

Persil Red Ribbon 

 

Doprajte svojmu šatníku a svojej práčke pred Novým rokom štýlový darček. Spoločnosť Henkel myslí na svojich verných zákazníkov aj v čase najkrajších sviatkov v roku. Tradične prináša obľúbenú edíciu Persil Red Ribbon. Červenou stuhou previazaný Persil poteší svojou výnimočnou kvalitou a elegantným vianočným balením.

Navyše, pracie prostriedky značky Persil sú maximálne účinné už pri 20°C, čím výrazne šetria vaše oblečenie a vytvárajú značnú úsporu energie.

 

Persil Red Ribbon a Persil gél Freshness by Silan sú v predajniach dostupné za OMC 6.29 € pre variant 20 praní, 11.99€ pre variant 40 praní, 14.49€ pre variant 50 praní a 16,99€ pre variant 60 praní. 

 

Odporúčame prečítať:  Štýlová párty na Silvestra? Jedine s novinkami od Dr.Oekter

persil ako vianočný darček Persil Red Ribbon

Zdroj: Shutterstock®

Perwoll Care&Repair

 

Zlatá novinka, ktorá si poradí s každým problémom. Špeciálna receptúra obsiahnutá v Perwoll Care&Repair odstraňuje žmolky a štiepenie vlákien až o 80%1.

 

Zázračné schopnosti špeciálnej receptúry novinky potvrdili aj samotní spotrebitelia. Až 90% opýtaných označilo, že novinka odpovedá na ich problémy počas prania2.

 

Perwoll Care&Repair je v obchodoch dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 3,99€ pre  variant 1L , 6,99€ pre  variant 2L, 9,99€ pre variant 3L a 11,99€ pre variant 4L.

 

 

1 Najlepšie výsledky sa dosiahnu na bavlnených latkách a latkách s prímesou bavlny po niekoľkých vypraniach

2 Omnibus, Germany, 2014

Perwoll Care&Repair

Zdroj: Shutterstock®

Nezabúdajte na aviváž

 

Tajomstvom dokonale čistej a krásne voňavej bielizne je kombinované používanie pracieho prostriedku a aviváže. Práve tá dodá vašim obľúbeným kúskom zo šatníka na dotyk neodolateľnú hebkosť a krásnu vôňu. Ak patríte medzi trendsetterov, vedzte, že módnym trendom nepodlieha iba váš šatník, ale aj to, čím ho periete. Buďte IN a používajte aviváž vo farbách, ktoré sú navrhované podľa aktuálneho módneho diktátu. A ten znie jasne, hitom je ružová! 

Silan Soft&Oils Pink

 

Obľúbený koncept aviváží Soft&Oils rozširuje svoje portfólio o trendy ružový variant. Dokonalá súhra opojnej vône ruže, kvetu ylang ylang a sviežej broskyne s vanilkou si vás i váš šatník okamžite získa. Doprajte si dokonalú starostlivosť o vašu bielizeň s novinkou, ktorá ju nielen krásne prevonia ale vďaka špeciálnej receptúre olejov ju zároveň chráni pred poškodením. OMC je  2,69€ pre variant 750 ml a 4,99€ pre 1,5L variant.

 

Odporúčame prečítať:  Slováci oceňujú kvalitu pracích prostriedkov

Silan Soft&Oils Pink

Zdroj: Shutterstock®

Doprajte aj umývačke riadu

 

Celý rok nám poctivo slúži a v čase sviatkov jej dávame zabrať stonásobne. Henkel prináša nové Somat aditíva, ktoré poskytnú kompaktnú starostlivosť o vašu umývačku riadu. Postarajú sa o jej bezchybnú čistotu, čím predlžujú jej životnosť. Bonusom je moderný dizajn naprieč celým radom produktu. Okrem inovatívneho dizajnu prichádza i nová svieža vôňa. Vyskúšajte nový Somat Oplachovač Lemon & Lime s osviežujúcou citrusovou vôňou. Odporúčaná maloobchodná cena pre Somat aditíva (Somat oplachovač, Somat Deo-Perls, a Somat čistič umývačky) je 3,99€. Somat soľ, variant 1,5kg, je na pultoch predajní dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 2,69€.

somat

Zdroj: Shutterstock®

Čisté okná sú základ

 

Umývanie okien je skalopevnou aktivitou nášho upratovacieho zoznamu po celý rok. Spríjemniť si ho ako je len možné je cieľom mnohých z nás. Kľúčom k úspechu je správna technika a vhodný čistiaci prostriedok. Grif príde vekom, účinný prostriedok si ale môžete zadovážiť hneď. Vyskúšajte nový Clin, s ktorým ostanú vaše okná lesklé a bez šmúh až 5x dlhšie. Špeciálne zloženie s impregnačným efektom odpudzujúce vodu a špinu. Dokonale čisté okná určite ocení svokra, mama i kamarátky. Odporúčaná maloobchodná cena je 2,32€.

 

Odporúčame prečítať:  Keď upratovať, tak s tými najlepšími pomocníkmi

clin

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

22.12.2015 02:45

super pomocnici

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

22.12.2015 10:15

všetko sa veľmi zíde :)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

22.12.2015 19:12

rada používam prípravky od fy Henkel

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

26.12.2015 20:33

henkel sú kvalitné výrobky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE