Doprajte si maximum zdravia a čerstvosti

Ovocie by malo celoročne patriť k základným prvkom nášho jedálnička. V jesennom období je ho dostatok nielen v supermarketoch, ale aj v našich záhradách, a preto by sme mali po ňom siahať ešte častejšie ako inokedy. Ideálnou formou prísunu ovocia sú čerstvé ovocné a zeleninové šťavy. 

 

Popularitu ľudí si získali po celom svete. Organizmus zásobia užitočnými látkami a výborne chutia. Prijímanie tekutej stravy navyše uľahčuje trávenie a telo je tak schopné absorbovať viac výživných látok. Nahraďte doma bežné ovocné džúsy poctivou šťavou. Je 100 % a bez pridaného cukru či konzervačných látok. Okrem toho si na rozdiel od bežne kupovaných džúsov zachováva svoju enzymatickú aktivitu, čím priaznivo vplýva na organizmus.  

 

Odporúčame vyskúšať: Žite zdravšie, pripravujte si doma čerstvé šťavy

ovocné šťavy

Zdroj: Shutterstock®

Investujte teda do zdravia a zabezpečte si každodenný prísun vitamínov. Odšťavovač Catler JE 4011 je výkonným pomocníkom na ceste za zdravým životným štýlom. V priebehu niekoľkých sekúnd umožní vďaka silnému 1200 W motoru a kvalitnému nerezovému sitku s ostrým spevneným titánom a so stenami z mikrosieťoviny s viac než 40 000 miniatúrnymi otvormi pripraviť kvalitnú čerstvú šťavu.

Odšťavovač Catler JE 4011

Zdroj: Shutterstock®

Elektronické ovládanie rýchlosti umožňuje nastavenie tej správnej pre daný druh ovocia či zeleniny, čím získate maximum šťavy. Zvolená rýchlosť sa zobrazí na prehľadom LCD displeji. Jeho súčasťou je aj disk na výrobu ovocného pyré, s ktorým sa v šťave zachováva dužina bohatá na vlákninu. Môžete ju ďalej využiť na prípravu detskej stravy, ako základ krémových polievok, sals, dipov alebo zdravých ovocných zmrzlín.

 

Odporúčame vyskúšať:  Pre milovníčky kávy niečo nové

Odšťavovač Catler JE 4011

Zdroj: Shutterstock®

Pohodlnú obsluhu uľahčí aj veľký, až 84 mm široký, plniaci otvor. Vďaka nemu je možné vkladať celé jablká či pomaranče bez toho, aby ste ich museli krájať. Jediná príprava ovocia spočíva v umytí, prípadne odstránení šupky.  

 

Odporúčame vyskúšať:  V hlavnej úlohe – Odšťavovače

Odšťavovač Catler JE 4011

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Mária Sedláková

Mária Sedláková

17.09.2015 19:54

ak by som mala takéhoto pomocníka určite by som si spravila rôzne šťavičky či už z ovocia alebo zo zeleniny

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE