Elegantný domáci systém na výrobu sódy

Ak sa radi pochválite krásnym a moderným spotrebičom, ktorý rozžiari každú kuchyňu, určite neprehliadnite prístroj spoločnosti SodaStream, vytvorený dizajnérom Yvesom Béharom

 

 

Ženy od kuchyne v 21. storočí neočakávajú už len funkčnosť, ale čoraz častejšie sa stáva miestom pre dizajnové produkty. Práve tie vás môžu odlíšiť od ostatných a zaradíte sa medzi ženy, ktoré sledujú trendy a vyberajú si to najlepšie.

 

 

 

 

Ak sa radi pochválite jednoduchým, ale krásnym a moderným predmetom, ktorý rozžiari každú kuchyňu, určite neprehliadnite prístroj spoločnosti SodaStream.

 

Elegantný domáci systém na výrobu sódy
 
 
Elegantný domáci systém na výrobu sódy

Tá sa spojila so svetoznámym dizajnérom Yvesom Béharom, aby pre ňu navrhol novú produktovú líniu Source.

 

Výrobník sódy charakterizujú elegantné krivky a jednoduché ovládanie. Yves Béhar skúmal každú jednotlivú časť systému SodaStream, a tak sa mu podarilo skombinovať funkčnosť s nadčasovou eleganciou a vytvoriť prístroj, ktorý poteší priaznivcov čistých moderných línií.


Monolitický tvar SodaStream Source vyniká nielen efektívnosťou, ale predovšetkým neobvyklým prevedením. Moderný vzhľad prístroja oživí vašu kuchyňu a stane sa jej neoddeliteľným doplnkom. Pre ideálne začlenenie do priestoru si môžete zvoliť bielu, čiernu, modrú alebo červenú farbu.

 

 

 
Súčasťou je aj elegantná fľaša, ktorú umiestnite veľmi jednoducho: stačí ju iba zasunúť do výrobníka. Štýlovo podsvietený LED displej vám ukáže proces a intenzitu sýtenia pripravovaného nápoja.

 

 

Elegantný domáci systém na výrobu sódy

 


Vďaka prístroju si každý člen domácnosti vychutná svieži perlivý nápoj pripravený za niekoľko minút z pitnej vody z vodovodu. Ušetríte aj za nákup, pretože jediná fľaša SodaStream pohodlne zvládne tri roky opakovaného používania a vy tak nemusíte kúpiť približne 2 000 plastových fliaš. Zároveň sa budete správať ekologicky.
 

 

Elegantný domáci systém na výrobu sódy

 

 

 

 

Zdroj foto: www.sodastream.sk/source-sk/
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE