HYUNDAI meteostanica a fotorámik 2v1

 

Dávno sme tu nemali žiadnu recenziu na prístroje značky HYUNDAI. Nedajte sa však pomýliť značkou - nebude sa jednať o žiadnu recenziu na niektorý spomedzi modelov áut HYUNDAI, i keď priznám sa, ja osobne by som nebola proti takémuto testovaniu :)))

 

 

 

Ale vrátim sa späť k téme - dnes sa bližšie pozrieme na túto meteostanicu a fotorámik 2v1, ktorá informuje o počasí a súčasne premieta fotky. Je teda nielen úslužným pomocníkom, ale aj dokonalým doplnkom či už do obývacej izby alebo spálne...

hyundai-meteostanica-fotoramik

Zdroj: Shutterstock®

Okrem zobrazovania času, vlhkosti a teploty vzduchu, kalendára, barometrického tlaku a fáz Mesiaca, si môžete na displeji s uhlopriečkou 17cm pozerať napríklad fotografie z dovolenky!

 

Displej si môžete upraviť podľa seba tak, aby zobrazoval fotky buď na celej obrazovke, alebo vedľa údajov o počasí, a to pomocou diaľkového ovládača. Snímky vo formáte JPG dostanete do prístroja jednoducho pomocou vstupu USB či pamäťovej karty SD, SDHC a MMC.

meteostanica-fotoramik

Zdroj: Shutterstock®

Pred samotným spustením a spojazdnením je potrebné do fotorámiku vložiť dva kusy AAA batérií, a rovnako aj do diaľkového senzoru. Potom treba k nemu pripojiť adaptér a následne sa začne vyhľadávanie diaľkového senzoru. Teraz sa objaví otázka, či si prajete spustiť príjem pre hodiny riadené rádiom - to stačí potvrdiť enterom, a pre prijatie signálu sa displej na 10 minút vypne.

 

Ďalej sa presunieme k nastaveniam predpovedi počasia a vyberieme aktuálne stav ako prvotné nastavenie - slnečno, polojasno, oblačno, zamračené alebo búrka.

hyundai

Zdroj: Shutterstock®

Prístroj predpovedá počasie na nasledujúcich 12-24 hodín na základe zmeny atmosferického tlaku, pričom oblasť pokrytia je asi 30-50km, a presnosť takejto predpovede je 70-75percent. V čase môjho testovania si myslím, že bola predpoveď celkom presná, takže som sa tešila nielen tomu, no zároveň i premietaným fotografiám, ktoré ma teda prekvapili svojou kvalitou - nečakala som, že bude na tak vysokej úrovni.

meteostanica

Zdroj: Shutterstock®

Tiež by som chcela pochváliť jednoduchosť ovládania, nakoľko som pred testovaním mala obavy, že si to nebudem vedieť všetko ponastavovať a budem potrebovať pomoc niekoho iného...

 

Za seba teda môžem túto meteostanicu zhodnotiť kladne, a ak Vás zaujíma aké bude približne počasie, popozerajte sa po nej :) Osobne takýto prístroj považujem za veľmi dobrú investíciu!

hyundai-meteo

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Katarína Šutvajová

Katarína Šutvajová

10.10.2014 22:15

meteostanica je dobrá vec a v kombinácii s fotorámikom super

Vaše meno:

Dorotka Fuchsová

Dorotka Fuchsová

11.10.2014 22:36

máme, ale brala by som aj takú s fotorámikom

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

13.10.2014 19:30

wau tak toto je výrobok 2 v 1 wauuu

Vaše meno:

Zuzana Madarászová

Zuzana Madarászová

29.10.2014 11:33

podla mna zbytočnosť :) :D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE