Očarujúce vianočné výzdoby: Necháte sa inšpirovať?

Vianocami a vianočnou náladou žijú už pekných pár dní, niekde do konca týždňov, ľudia takmer po celom svete. U nás sa veľkolepá vianočná výzdoba rodinných domov ešte veľmi nenesie. Vidíme ju skôr v mestách, v historických centrách, možno na miestnych úradoch v či podnikoch. Obyvatelia bytov si zväčša svoju výzdobu nechávajú na vnútro svojich domácností. Poniektorí si dajú do okien girlandy, neklamným znakom Vianoc je blikajúci stromček, ktorý môžeme zahliadnuť cez pootvorené žalúzie.

Zdobíte aj exteriér?

Milovníci Vianoc rozhodne na exteriér nezabúdajú. Tí viac vianočne naladení ozdobia prípadne aj svoje balkóny či na vchodové dvere zavesia vianočný veniec. Väčšie možnosti vyšantiť sa majú majitelia rodinných domov. Avšak k mohutnej výzdobe, aká býva obvyklá v zahraničí, máme ešte asi ďaleko. Niektorí ju považujú za nadnesenú, iní si naopak jej krásu nevedia vynachváliť. A čo vy? Možno vás nasledujúce fotografie inšpirujú k tomu, aby ste nejaké svetielka povesili aj na svoj dom. Čo poviete?

Pozri aj: Inšpirácia na kúzelné vianočné vinše: Vhodné na pohľadnicu aj do SMS!

vianočné svetielka

Zdroj: Shutterstock®

čarovné Vianoce

Zdroj: Shutterstock®

vysvietené domy

Zdroj: Shutterstock®

sviatočná výzdoba

Zdroj: Shutterstock®

vianočné prípravy

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Stanka

Stanka

04.01.2014 09:18

uff, niektoré sú riadny gýč

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

27.01.2014 19:40

Komu sa čo páči, ja po takej okázalej výzdobe tiež netúžim:))

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.09.2014 16:03

súhlaísm, pekne si vyzdobiť dom ale čo je prehnané je už prehnané.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

21.05.2020 07:49

Toto už skôr hraničí s Las Vegas :-D Ale osobne mám rada Vianoce aj vianočnú výzdobu. Viem, že takýto zvyk k nám prišiel z Ameriky, ale s ničím sa to nemá preháňať :-) Niekedy úplne postačí aj vianočný stromček v dome a vianočný veniec na dverách.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE