Tip top na vianočné sviatky: Aký outfit zvoliť?

Už viete, čo komu darujete pod stromček, aj v tohtoročnom vianočnom menu máte viac menej jasno. Stále vám ale visí otáznik nad tým, v čom si zasadnete k štedrovečernému stolu. Len máloktorá z nás si 24. decembra za svoj večerný outfit zvolí staré tepláky a mikinu. Čo ak sa vám ale predstava nóbl šiat a lodičiek do vašej bláznivej rodinky vôbec nehodí? Pamätajte, že riešenie sa vždy nájde! Podstatné je na nič sa nehrať. Ak sa jednoducho v pozícii elegantnej dámy necítite dobre, vypustite ju zo svojho scenára. Trošku netradičný outfit by ste ale predsa len zvoliť mali. Minimálne preto, aby ste podčiarkli výnimočnosť chvíle. Čo ale na seba?

Takto zabodujete

Ani tepláky nemusia byť najnešťastnejším riešením, avšak iba pod podmienkou, že nebudú dýchať dávnymi rokmi, dierami a zlým strihom. Vaša atraktivita ako hostiteľky na vianočnej nálade iba pridáva, zvoľte preto aspoň športovo elegantný štýl. Vhodné sú legíny, ale aj slimky či šortky, pod ktoré sa skvele hodia pančušky, hoc aj s vianočnou tematikou. K tomu jednoduchý top, košeľa alebo blúzka. Ak máte vo vašej rodine v obľube humor, vsadiť môžete aj na vtipné dámske tričká. Stačí si kliknúť na ich najlepší výber.

Pozri aj: Punčové guľky obalené v kokose: Pozor, neopi sa z nich!

oslava Vianoc

Zdroj: Shutterstock®

Ženu robia ženou aj módne doplnky. Nezabudnite na vhodne zvolené náušnice, prstene, náramky, náhrdelníky, korále, či čelenky alebo sponky. Riaďte sa však pravidlom aj menej je viac a neurobte zo seba silou mocou chodiacu bižutériu. Na seba si však nezabudnite dať aspoň jeden výnimočný kúsok dýchajúci luxusom. Predsa len sviatočnosť chvíle treba podčiarknuť. Môže ísť napríklad o hodinky, aby ste aspoň nezabudli na čas darčekov. Že žiadne hodinky nemáte? Tak potom si ešte stále stíhate vybrať tie svoje vysnené. Dajte dôraz na to, aby mali vkusné prevedenie, ktoré budete môcť využiť dlhodobo.

vianočný outfit

Zdroj: Shutterstock®

Ak sa na chystáte počas sviatkov na vianočnú párty, do kabelky si nezabudnite pribaliť všetko potrebné. Samozrejme, vrátane peňaženky. Pokiaľ zistíte, že sa vám akosi žiadna nehodí, napíšte ešte pred sviatkami Ježiškovi, nech si pre ne klikne semTak či onak tip top na sviatky budete hlavne vtedy, keď sa budete cítiť dobre vo vlastnej koži. Ak k tomu pridáte ešte úsmev a dobrú náladu, vianočnú charizmu vám nikto neuprie.

Pozri aj: Tip na outfit na Štedrý deň: Budeš za noblesnú krásku?

2 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

19.01.2014 13:51

tak to bolo to posledné na čo som na štedrý večer myslela čo na seba kedže nás bolo pri sviatočnom stole 9 členov rodiny najmladší mal 3 roky a najstaršia teta 82 rokov ale všetko sa zvládlo v pohode a stihla som sa aj trocha nahodiť

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 16:19

najdôležitejšie je aby všetko dobre dopadlo, nič neprihorelo, na nikoho sa nezabudlo, :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE