Profesionál na kávu s rozmanitým výberom

S dvoma novými kávovarmi ponúka Miele ešte rozmanitejší výber pre viac komfortu a pôžitku. Modely s označením CM7 pripravia až 20 nápojových špecialít, vrátane rôznych čajových variácií.

 

Long black, Flat white, Espresso macchiato a ďalšie - pri výbere kávových špecialít sa milovníci „čierneho zlata“ budú cítiť ako u najlepšieho baristu.

 

 

 

Len na prípravu kávy je k dispozícii 16 kávových variácií. Ak má však niekto chuť na čaj, aj na takúto možnosť sú kávovary Miele perfektne pripravené. Obľubujete čierny, bylinkový, ovocný alebo zelený? Prístroj vždy pripraví pre daný typ čaju optimálnu teplotu vody.

Modely CM7 sú vybavené zásobníkom na vodu, kávu i kávovú usadeninu. Určite si obľúbite funkciu kávovej či čajovej kanvičky: ak očakávate návštevu, môžete do nej pripraviť až osem šálok lahodného nápoja.

 

S odnímateľnou sparovacou jednotkou a automatickým preplachom rozvodov mlieka sú kávovary Miele v oblasti hygieny príkladom. Prvýkrát vás zbavia aj náročného manuálneho odvápňovania. Top model CM 7500 to zvládne úplne samostatne: napríklad v nočných hodinách, keď ho nikto nepoužíva. Potrebný prostriedok je privádzaný prostredníctvom kartuše, ktorá vydrží približne jeden rok.

 

Odporúčame prečítať: Štýlový dizajn a perfektné výsledky umývania

kávovar miele

Zdroj: Shutterstock®

V dizajne a komforte pri ovládaní sa nové voľne stojace prístroje prispôsobujú vstavaným modelom generácie 6000, a to najmä usporiadaním ovládacieho panelu s farebným TFT displejom (C Touch) alebo CupSensor, vďaka ktorému sa trysky automaticky nastavia na výšku šálky. Ďalšími vlastnosťami, zabezpečujúcimi vaše pohodlie, sú súčasná príprava dvoch kávových špecialít (One Touch for Two), naprogramovanie až desiatich individuálnych užívateľských profilov alebo LED osvetlenie nad tryskami (BrilliantLight). Oceníte aj to, že kávu pomelie pri nízkej hlučnosti.

 

Odporúčame prečítať:  Nevynechajú ani smietku

kávovar miele

Zdroj: Shutterstock®

Farebné prevedenie: obsidián čierna a briliantová biela.

Odporúčaná cena: od 2 179 eur


 

Tip Miele - perfektná mliečna pena pre kávové špeciality

S Cappuccinatore si pripravíte mlieko alebo mliečnu penu za niekoľko sekúnd. Zohrejete alebo napeníte ho priamo do šálky či pohára. Nádobu zároveň jednoducho vyčistíte v umývačke riadu.

Viac informácií na www.miele.sk

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE