Rozmaznávajte svoju pokožku a šatník – s novinkou z radu Silan Sensitive

Vedeli ste, že každý tretí Európan trpí alergiami a viac ako polovica z nás má citlivú pokožku? Spoločnosť Henkel sa preto rozhodla rozšíriť portfólio avivážnych prostriedkov pre citlivú pokožku o nový variant – Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk1.

 

Novinka vás očarí dlhotrvajúcou jemnou vôňou mandľového mlieka a Aloe vera. Je vhodná ako pre osoby s citlivou pokožkou, tak aj pre extra chúlostivú pokožku vašich detí. Nový Silan je teraz navyše koncentrovanejší, v litrovej fľaši je obsiahnutých celkom 33 dávok.

 

Nový Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk ponúka výnimočne starostlivé a dermatologicky schválené zloženie. Obsahuje iba jemnú vôňu mandľového mlieka a aloe vera, žiadne parfumové látky, ktoré dráždia detskú pokožku. Bielizeň je vďaka nemu fantasticky mäkká, hebká a príjemná aj pre tú najjemnejšiu pokožku.

 

1  Novinka je schválená a certifikovaná Európskym centrom pre výskum alergií (ECARF).

 

Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk

Zdroj: Shutterstock®

Zamilujete si aj krémovo broskyňovú farbu aviváže. Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk dopĺňa rad Sensitive aviváží Silan, ktoré sa s úžasnou hebkosťou a jemnou vôňou postarajú o citlivú pokožku celej rodiny, a rovnako tak o vašu bielizeň.

 

Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk je na pultoch obchodov k dispozícii od augusta tohto roka. 1l balenie aviváže kúpite za maloobchodnú cenu 2,69 a 2l za 4,99 .

 

Odporúčame:  Bublinky bez cukru, to si pochutnáme

 

1 komentár
Erika Špacírová

Erika Špacírová

22.12.2015 22:32

tento je úúúplne najlepší :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE