Gabrielle Bernsteinová: DOVOĽTE VESMÍRU, ABY VÁM KRYL CHRBÁT

Zažívate vo svojom živote strach, ktorý vás núti kŕčovito držať pod kontrolou rôzne oblasti svojho života? Máte pocit, že sa vo všetkom musíte spoliehať len na seba? Ste už unavené z toho, že životné lekcie k vám prichádzajú tvrdo a nekompromisne?

 

Tak potom je najvyšší čas niečo s tým spraviť! Premeňte svoj strach na vieru, aby váš život plynul hladko a radostne. Známa americká motivačná rečníčka Gabrielle Bernsteinová vám vo svojej najnovšej knihe Vesmír vám kryje chrbát prezradí, ako na to.

 

Gabrielle Bernsteinová je podľa New York Times jednou z najpredávanejších autoriek a Oprah Winfreyová ju označila za novú autoritu v oblasti myslenia. Svoju podporu jej verejne prejavili aj Wayne Dyer či Luise Hayová.

 

V knihe Vesmír vám kryje chrbát, ktorá sa stala celosvetovým bestsellerom, vám Gabby prezradí, ako sa priblížiť láske a začať veriť vesmíru, že vám naozaj kryje chrbát... Teda, ak mu v tom vy sami nebránite. Naučí vás, ako si vyliečiť citové zranenia, uvoľniť bloky a svoj život znova naplniť láskou, šťastím a radosťou. Gabby sa s vami zároveň podelí o vlastný životný príbeh, kedy ju bolestné emočné skúsenosti doviedli k alkoholizmu a ako sa jej podarilo nájsť cestu späť k láske a viere, vďaka čomu je z nej dnes celosvetovo uznávaná motivačná rečníčka, ktorá povzbudzuje ľudí k tomu, aby sa nebáli zmeniť svoj život a nasmerovať ho k láske a dôvere.

 

Kniha Vesmír vám kryje chrbát vyšla ako novinka vo Vydavateľstve Motýľ.

 

Pozri aj: Krásna Slovenka očarila Austrálčanov kuchárskym umením

Gabrielle Berstein

Zdroj: Shutterstock®

Prečítajte si úryvok z knihy Vesmír vám kryje chrbát od Gabrielle Bernsteinovej:

 

V ten deň som prijala záväzok nikdy viac sa neotočiť chrbtom pravému zdroju lásky. Posledných desať rokov som strávila na duchovnej ceste a posilňovala svoj vzťah k nej. Lásku, o ktorej hovorím, mnohí nazývajú Bohom, duchom, pravdou či vedomím. Moderná slovná zásoba ju často označuje ako „vesmír" či „univerzum".

 

Najdôležitejšou vecou v mojom živote je práve vzťah k tejto energii. Bez neho by som stratila silu, zmysel života a svoje preciťovanie lásky. Každý deň venujem práve naladeniu sa na prítomnosť lásky vo svojom živote - prostredníctvom modlitby, meditácie, vedomých cvičení a milujúceho vzťahu k sebe a iným. Prijímam zodpovednosť za svet, ktorý vytváram vedomým výberom lásky. Toto prepojenie posilňujem každý jeden deň. Práve preto si stále, dokonca aj po desaťročiach snahy o duchovnú cestu, musím lásku vedome vyberať. Každý jeden deň. Tento záväzok som prijala na celý život. Dobrou správou je, že to časom prestane byť také ťažké. Tak je to predsa s každým novým návykom - čím viac ho trénujeme, tým viac nás baví. Dnes mám veľmi kvalitný vzťah s vesmírom, ktorý ma za to odmeňuje - nikdy ma nesklame.

Gabby

Zdroj: Shutterstock®

LEKCIA VESMÍRU: ŠŤASTIE, ÚSPECH A BEZPEČIE SA DAJÚ MERAŤ ÚPRIMNOU SCHOPNOSŤOU NAPOJIŤ SA NA MILUJÚCE VIBRÁCIE VESMÍRU

Mnohí ľudia cítia nešťastie, neúspech a neistotu. Prečo? Zabudli, kde je zdroj pravého šťastia, úspechu a bezpečia. Opätovné spojenie s vesmírom nájdete len vtedy, ak nezabudnete, kde sa nachádza zdroj vašej skutočnej moci. Až potom si môžete naplno vychutnávať zázraky života. A čo je najdôležitejšie - vaše šťastie tak bude vyjadrením radosti, ktorá pozdvihuje celý svet.

 

Máme právo na radosť. Bráni jej len naše odpojenie sa od lásky. Cesta späť k láske začína pochopením toho, ako sme sa od nej odpojili. Každému z nás sa to stalo inak - či už tak alebo onak, popierame lásku vesmíru a vyberáme si strachy tohto sveta. Sami si volíme ponáranie sa do hrozieb v televízii, strachov zo školy či obáv a neistôt v domácnosti. Bolesti dávame zmysel a myslíme si, že moc pochádza z vonkajších zdrojov - tak sa odlúčime od lásky vesmíru. Popierame zmysel lásky a vieru si šetríme pre strach. Na lásku úplne zabúdame...

 

Kurz zázrakov  učí: „Ak sa bojíte, je to jasný signál, že veríte len vo svoje vlastné sily.“ Ide o skutočne hlboké posolstvo a pamätám si, že keď som si ho po prvý raz prečítala, nahlas som zalapala po vzduchu. Odpojiť sa od lásky znamená, že popierate prítomnosť vyššej moci (vesmíru) a učíte sa spoliehať iba na svoje vlastné sily. Len vtedy pociťujete bezpečie. Ale vo chvíli, keď si vedome zvolíte, že sa odpojíte od milujúcej prítomnosti vesmíru, bezpečie a riadenie prozreteľnosti, ktoré máte bežne k dispozícii, sa stratia. Keď sa však opätovne spojíte s láskou a prestanete sa spoliehať na vlastné sily, otvorí sa pred vami jasná cesta. Prítomnosť lásky vždy vyženie strach.

 

Neprehliadni: Antinutrienty: Aké potraviny ich obsahujú a prečo ich treba jesť s mierou!

9 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

19.12.2017 07:45

mrknem na knihu v kníhkupectve

Vaše meno:

Anna Bútorová

Anna Bútorová

19.12.2017 07:53

určite zaujímavá kniha, že by typ na vianočný darček... ?

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

19.12.2017 08:06

určite môže byť dobrá... autorka vychádza z vlastných skúseností a ťažkostí.... ako sa z nich poučila

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

19.12.2017 11:43

Už po nej dlhšie pokukujem...

Vaše meno:

Martina Varhaníková

Martina Varhaníková

19.12.2017 12:58

Bez lásky pociťujeme prázdnotu, preto máme potrebu sa stále niečim zaplňovať, čo je krátkodobé. Cez skúsenosi dospejeme k poznaniu..

Vďaka..na knihu sa tiež pozriem...vyzerá zaujímavo a rada sa stotožňujem s vnímaním iných duchovne rozvinutých ľudí.

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

19.12.2017 14:16

Asi by som ju nedočítala..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

19.12.2017 18:49

tak túto knihu si určite prečítam

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

20.12.2017 18:47

takáto literatúra ma zatiaľ vôbec neoslovila, asi by som sa pri tom nudila..

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

26.12.2017 12:52

Rada čítam knihy

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE