Už v nedeľu je Deň otcov. Nezabudli ste na toho svojho?

Tretia nedeľa v júni už tradične patrí všetkým otcom. Dňu otcov je, narozdiel od Dňa matiek, prikladaný oveľa menší význam. Pritom zastávajú nemenej dôležitú rolu. Nemali by sme na nich zabúdať a urobiť im aspoň tento jeden deň nezabudnuteľným. Poradíme vám ako.


 

Už túto nedeľu oslavujeme všetkých otcov a ďakujeme im za ich starostlivosť a všetko, čo pre nás robia.

 

 

Rola otca je veľmi dôležitá a náročná. Otec je ten, kto vie vždy poradiť, vystrája s deťmi tie najväčšie šibalstvá, dokáže správne usmerniť. Otec je ten, kto sa stará o seba aj o svojich blízkych. Mali by sme im preto pripomenúť, že si ich starostlivosť vážime a tešíme sa zo všetkých spoločných zážitkov. 

 

Odporúčame prečítať:  

Problémy so spánkom, o ktorých sa nehovorí (a často ani nevie)

dove den otcov

Zdroj: Shutterstock®

Spolu so značkou Dove Men+Care, ktorá podporuje hodnoty starostlivých mužov sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ako osláviť nedeľu so svojim otcom, dedkom alebo partnerom:

 

  1. Pripravte pre neho relaxačný deň spojený s dobrým jedlom, masážou, či wellness. Užite si s ním chvíľu pohody a doprajte aj jemu starostlivosť, ktorú si zaslúži!
  2. Obdarujte ho balíčkom pánskej kozmetiky Dove Men+Care. Vyberte si napríklad z tohtoročných noviniek Dove Men+Care Hydration Balance alebo Dove Men+Care Sensitive Shield a doprajte mu dokonalú starostlivosť!
  3. Užite si spoločne jedinečný adrenalínový zážitok. Či už to bude adrenalín vo forme zoskoku s padákom, lezenia po skalách alebo divokej jazde na športovom aute necháme na vás. Na tento zážitok však určite tak skoro nezabudnete!
  4. Originálnym darčekom je aj diár, v ktorom mu pravidelne pripomeniete, ako ho máte radi a upozorníte ho, aby si našiel čas aj na seba. Dopíšte mu do neho vaše jedinečné odkazy.

 

Odporúčame prečítať: Aj muži potrebujú dokonalú starostlivosť

dove den otcov

Zdroj: Shutterstock®

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE