3M Cavilon™ - nielen detský ochranný krém na riťku

Najkrajšie a pritom najzraniteľnejšie sú malé bábätká. Keď sa narodí ružový balíček, je to malý človiečik so svojimi potrebami, očakávaniami, ale je to zároveň krehké telíčko, o ktoré sa musíme starať a chrániť.

 

A pre toto malé telíčko chceme len to najlepšie. Preto sme radi, že vám môžeme predstaviť ochranný krém Cavilon™ od spoločnosti 3M, ktorý patrí k tým najkvalitnejším výrobkom na trhu.

 

Ochranný krém Cavilon

 

Chráni nenarušenú alebo len podráždenú pokožku (začervenalú) pred pôsobením stolice, moču a iných tekutín. Krém je priedušný, vodeodolný. Stačí nepatrné množstvo, je úsporný. Nanáša sa denne pri výmene plienky po dôkladnom očistení a umytí, na osušenú pokožku. Pôsobí až 72 hodín. V prípade suchej pokožky krém aplikujeme každý druhý deň v tenkej vrstve. 

 

Odporúčame vyskúšať:  Ako ostať aktívnou tehuľkou?

Cavilon ochranný krém

Zdroj: Shutterstock®

A v čom je iný ako aktuálne krémy na trhu?

 

Neobsahuje zložku oxid zinočnatý, ktorá vytvára nepriepustnú vrstvu, a preto nešpiní prádlo, neupcháva pôry a neznefunkčuje lepiace vlastnosti plienky. Neobsahuje benzylalkohol, ktorý dráždi pokožku a sliznice. Neobsahuje žiadne dráždivé látky. Neobsahuje parabény. Nie je nutno ho odstaňovať. Je vyrobený na úplne inom princípe ako dostupné krémy na trhu.

 

Odporúčame vyskúšať: Ako sa dostať späť do formy po pôrode?

Cavilon ochranný krém

Zdroj: Shutterstock®

A čo ešte?

 

Krém je vhodný aj pre inkontitentných a plienkových pacientov. Je hypoalergénny, pokožku hydratuje a zachováva ju jemnú a vláčnu. Dostupný v balení: 28g. Najlepšie je vyskúšať a porovnať s vašim aktuálnym krémom.

 

Odporúčame vyskúšať: Ako predchádzať úrazom pri športoch

 

2 komentárov
Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

15.05.2015 16:35

o tejto značke som ešte nepočula

Vaše meno:

Inge Hájeková

Inge Hájeková

18.05.2015 10:22

Asi ste nepočula o značke Cavilon ale značku Nexcare ste asi zaregistrovala. Obe značky patria americkej spoločnosti 3M, ktorých výrobky dovážame, distribujeme. Cavilon krém je z medicínskej divízie spoločnosti 3M, používa sa aj pre starších pacientov, imobilných, s preležaninami. A na základe výborných výsledkov a lekárskych štúdií bol odporučený a vyrobený v menšom balení pre bábätká, a je dostupný aj mimo faramceutických distribučných spoločností.

Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.05.2016 09:55

same dobre pomocky pre babatka

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE