5 lekcií krásy s Lenovo VIBE S1

Priemerná žena strávi pri líčení 474 dní života, to sú 3 hodiny a 19 minút týždenne! Je to jasné – krášlenie je poriadny „žrút“ času, a to sme doň ešte nezapočítali selfie fotenie. Väčšina z nás má privysoké nároky a neuspokojí sa len tak s prvým (ani druhým, tretím... však, dámy?) záberom, takže honba za šik autoportrétom predstavuje seriózny škrt cez časový rozpočet.

 

Nenechajte márnivosť narásť do XL rozmerov! Prichádza Lenovo VIBE S1, aby vám ukázal, že byť krásna je záležitosťou doslova pár sekúnd, stačí mať v ruke ten správny nástroj. Nepotrebujete na to multifunkčný kufrík s mejkapom, ale duálny selfie smartfón.

 

S dvojicou predných fotoaparátov je VIBE S1 splneným snom každej lovkyne krásy. 8 MP hlavný fotoaparát zabezpečí ostrosť a sekundárny 2 MP fotoaparát slúži na zozbieranie informácií zorného poľa, čím napodobňuje ľudské binokulárne videnie. Oba pracujú v dokonalej súhre pre znásobenie kvality výsledku.  

 

Odporúčame tiež:  Krása má veľa polôh, objavte ich s YOGOU!

 

Lekcia krásy č.1: Ako vyniknúť?

 

Máte nový piercing? Účes? Štýlovú manikúru? Nechajte na fotke vyniknúť detail, s ktorým ohúrite okolie. Vďaka funkcii „Blur“ za okamih zmeníte zaostrenie, a to až do 3 fokálnych bodov, takže z akcie v zábere vyzdvihnete do popredia vždy presne to, čo treba.  

Lenovo VIBE S1

Zdroj: Shutterstock®

Lekcia krásy č.2: Ako potlačiť nedostatky?

 

Nepriateľom selfie fotiek sú vtieraví fotobomberi. Naživo boj s nimi nevyhráte, ale vo svete pixelov ste jasnou víťazkou! S funkciou „Bokeh“ pre odstraňovanie nežiaducich prvkov v pozadí budete mať na fotke iba to, čo chcete a tých, ktorých chcete.   

Lekcia krásy č.3: Ako byť hviezdou?

 

Bez ohľadu na to, ako často cestujeme, všetky máme v srdci nejaké tie nesplnené cestovateľské sny. Miesta, kam by sme sa najradšej lusknutím prsta „teleportovali“. Dá sa to! Prostredníctvom funkcie „Cut Out“ vystrihnete ľudí z daného záberu a umiestnite ich do iného, predinštalovaného alebo nafoteného zadným fotoaparátom. Trebárs pred Tádž Mahal alebo Sochu slobody. Pohrajte sa s fotkami a vyskúšajte si, aké to je byť hviezdou, okolo ktorej sa točí svet.  

 

Odporúčame tiež:   Lenovo PHAB Plus – radosť nosiť plus size!

Lenovo VIBE S1

Zdroj: Shutterstock®

Lekcia krásy č.4: Ako zažiariť?

 

Nepraje vám svetlo? Pohoda! S VIBE S1 zažiarite tak či tak. BSI senzor zaistí hladké fotenie v prítmí, keď vás selfie nálada chytí počas žúru v nočnom klube a zásuvný VIBE Xtension™ selfie blesk umožní urobiť až 100 selfie záberov na jediné nabitie telefónu. Ak sa rozhodnete namieriť objektív do sveta, ani zadný 13-megapixelový fotoaparát s fázovou detekciou pre rýchlejšie zaostrovanie vás nesklame. Jeho devízou je dvojfarebný blesk pre zachytenie prirodzených farieb nezávisle od okolitých svetelných podmienok.  

 

Odporúčame tiež:  YOGA Tab 3 – váš áčkový plán B

Lenovo VIBE S1

Zdroj: Shutterstock®

Lekcia krásy č.5: Ako spojiť vonkajšiu krásu s vnútornou?

 

Lenovo VIBE S1 je ako elegantná dáma na úrovni, ktorá na seba nepotrebuje upozorňovať prvoplánovo vyzývavou vizážou, no nikdy nesplynie v dave. Smartfón ladený do perleťovej bielej alebo polnočnej modrej má zadný panel z ochranného skla Gorilla Glass®, tenučký 7,8-milimetrový profil a váži len 132 gramov, takže sa zmestí do dlane aj do večernej kabelky.

 

A pohľad do jeho vnútra rozhodne nepokazí dojem zo solídneho zovňajšku. 32 GB internej pamäte plus možnosť rozšírenia externej pamäte až o 128 GB znamená, že do VIBE S1 uložíte až 40 000 fotografií a vychutnávať si ich môžete na 5.0”displeji vo full HD rozlíšení. 64-bitový osemjadrový procesor MediaTek a 3 GB RAM pamäť sú garanciou bezchybného výkonu.  

 

Odporúčame tiež: LENOVO VIBE SHOT smartfón 

 

 

FOTO GALÉRIA:

Galéria -

Objavte milión podôb krásy s VIBE S1 už sa 369 EUR s DPH.   

6 komentárov
Anna Kristova

Anna Kristova

07.12.2015 16:57

štýlový smartfónik

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

10.12.2015 19:39

ja mám lenovo iný typ a som veľmi spokojná :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.12.2015 09:39

pre dceru ako stvorene

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

15.12.2015 10:10

Ste ma teraz dostali, musím napísať Ježiškovi, snáď stihne ešte nakúpiť :)

Vaše meno:

Helena Kravcová

Helena Kravcová

15.12.2015 20:43

ja ho nemám ,ani nemám šancu si ho kúpiť

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

15.12.2015 21:27

vynikajuca vec, ale pre nás starších je to taká malá maturita

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE